Mac Pro Alsam mı?

frtaltun

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Sosyal Medya Sorumlusu
Merhaba arkadaşlar.

Ben bu linkteki (sağ taraftaki) Mac Pro'yu almayı düşünüyorum. Video düzenleme ve render işiyle uğraşıyorum.

hero_macpro.png

Şimdi sormak istediğim konu şu;

Ben bu cihaza Windows 8'de kuracağım. Çift işletim sistemi ile kullanacağım. Bu kuracağım Windows'ta oyun oynayabilir miyim?

Oyundan kastım şunlar;
  • FIFA 15
  • CS: GO
  • GTA V
Cevabınızı heyecanla bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

memory.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartları grafik ve render işlerine özel. Oyunları açmayabilir. Ayrıca Mac sistemlere Windows kurulduğunda yeteri kadar performans alınamıyor. Kuran çoğu kişi aynı sorunla karşılaşıyor.
Bu bütçeye Mac uyumlu bir pc toplarsanız iki işletim sisteminide kullanırsınız.
Nvidia'nın yeni Quadro ekran kartları artık çoğu oyunu açıyor ve gayet güzel performans veriyor. Quadro'lu X99 altyapısıyla sistem toplayabilirsiniz.

İş yükünüz mac ağırlıklı değilse (adobe suite gibi) mac almanızı önermem. Windowsu da rahatlıkla çalıştırır oyunlar da oynanır ama bu paraya toplayacağınız windows uçar. Ama işiniz FCPX, xcode gibi programlara bağlıysa ve günün ağırlıklı bölümünü mac kullanacaksanız o zaman da hackintosh'u önermiyorum, arıza ve sorun gidermekle iş kaybedersiniz.

Ben de bu bilgisayarı almak istedim ama render yüküm adobe üzerinden olduğu için pc topladım. 2600 ₺ tuttu ve canavar gibi işimi yapıyor. :) yine de tercih sizin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı