MacBook Air M1 alınır mı?

yigithandeniz

Hectopat

Arkadaşlar MacBook arayışım vardı Pt'deki M3 14 inç modeli almayı düşünüyordum fakat bütçemi çok aşıyor 55.000 TL olmuş ayrıca linkteki ürün sepette 35,150 TL oluyor. Daha önce hiç MacBook kullanmadım Windows cihazlardan sıkıldığım için MacBook arayışına başladım kullanım senaryom açıkçası günlük kullanım film, forum takip etme şu an için yani. Bu fiyata alınır mı? Alınırsa eğer hemen sipariş vereceğim bir de ileride satmak istersem uzay grisi rengi mi daha çok ilgi görüyor gümüş rengi mi hangi rengi satarken sıkıntı yaşamam onu da belirtir misiniz? Ve son olarak USB hub gerekli mi gerekliyse önerebileceğiniz F/P USB hub nedir? Kılıf önerinizi de bekliyorum.

Bence halen alınabilir. USB hub gerekli. Kullandıgım hub aşağıya bırakıyorum. Renk size kalmış uzay grisi gayet güzel renk. Sadece biraz tozu belli ediyor onun dışında bir sıkıntı yaşamazsınız.

Arkadaşlar bu ürünü 35,149 TL ile indirimle aldım dün akşam ve bu sabah siparişimin iptal edilmiş olabileceğini fark ettim kargo bilgisi yoktu ve siparişlerim boş görünüyordu müşteri hizmetlerini aradım iptal edilmiş stok sorunundan dolayı diyor fakat ürüne zam yapmışlar dün 36,999 TL idi bugün 39,999 TL yapmışlar siparişimi bana bilgi vermeden iptal etmişler müşteri hizmetlerine kayıt açtırdım şikayet vara yazdım başka ne yapabilirim bilgi verebilir misiniz?

Arkadaşlar bu ürünü 35,149 TL ile indirimle aldım dün akşam ve bu sabah siparişimin iptal edilmiş olabileceğini fark ettim kargo bilgisi yoktu ve siparişlerim boş görünüyordu müşteri hizmetlerini aradım iptal edilmiş stok sorunundan dolayı diyor fakat ürüne zam yapmışlar dün 36,999 TL idi bugün 39,999 TL yapmışlar siparişimi bana bilgi vermeden iptal etmişler müşteri hizmetlerine kayıt açtırdım şikayet vara yazdım başka ne yapabilirim bilgi verebilir misiniz?

Genel olarak tüm sitelerde fiyat güncellemesi yapılıyor. Pozitif teknoloji sitesine erişim sağlanmıyor. Büyük ihtimalle fiyat güncelliyorlar. Ek olarak THH'ye başvurabilirsiniz. Ama sonuç uzun sürebilir.

Genel olarak tüm sitelerde fiyat güncellemesi yapılıyor. Pozitif teknoloji sitesine erişim sağlanmıyor. Büyük ihtimalle fiyat güncelliyorlar. Ek olarak THH'ye başvurabilirsiniz. Ama sonuç uzun sürebilir.

THH uzun süreceğini biliyorum da ürün stokta olmasına rağmen iptal ediliyor o zaman neden kampanyaya o ürünü ekliyorsun kim bilir kaç kişinin siparişi iptal edildi.

THH uzun süreceğini biliyorum da ürün stokta olmasına rağmen iptal ediliyor o zaman neden kampanyaya o ürünü ekliyorsun kim bilir kaç kişinin siparişi iptal edildi.

Ayrıca hocam bu iki oldu MediaMarkt haber vermeden siparişimi iptal ediyor bilgilendirme sıfır bir iki sene önce RAM almıştım onu da iptal etmişlerdi arayıp öğreniyorum tesadüfen yani böyle saçmalık olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı