Yosemite MacBook Pro 2009 Mid korsan yazılım sıfırlama

fesings

Centipat
Daha fazla  
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
HDD Toshiba
Ekran kartı
9200M
Merhaba MacBook Pro 2009 mid kullanıyorum. artik eski yazilim yani Yosemite yetmedigi için High Sierra'ya patcher olarak yani korsan olarak yukledim. Bu aralarda nedense formatlama istegi geldi ve diski temizledim High Sierra'yi yeniden yukle dedigimde de hata verdi korsan oldugu için sanırım hata ise şu: macOS yüklenemedi sürdürülemedi yükleme için önemli içeriklerin indirilmesi gerekiyor bu içerik şu an indirilemiyor diyor. İnternet kurtarma modunu denedim o yokmuş 2009 modellerde ne yapacağım bilmiyorum yardiminizi bekliyorum.

Saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Baska bir bilgisayara erişiminiz var mi? Eğer yoksa bir internet kafe gibi yerlerde kurulum USBsi hazirlayabilirsiniz. Ayrıca High Sierra Patchrr gibi aparatlar korsan değil.
Başka bi bilgisayara erişebilirim. peki patcher korsan değil ise neden yükleme olmuyor mac osu yeniden yükle dediğimde birde usb hazirlamak derken usbye ne yazmam lazim?

Saygılar.

High Sierra Patcher sisteme bazı modifiyeler yapıyor yanlış hatırlamıyorsam. O yüzden Recovery'den direkt formatlayamadınız muhtemelen.

Peki Ne yapmam lazım şu anda bir de tam formatlayamama derken ben recoveryden disk izlenicisinden diski sildim yani bu format olmuyor mu?

Saygılar.

@453482 Ne yapmam lazım?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı