MacBook Pro 2015 model alınır mı?

Merhaba, ne için alacaksın? Mac platformu için uygulama geliştirmek amacıyla tercih edilebilir. Ancak normal günlük işlerin için kullanacaksan değmez. Bu benim düşüncem. O fiyata daha iyi dizüstü bulunabilir.

İlla Mac kullanıp hava atacağım diyor isen alabilirsin. Ama ben verdiğim paranın hakkını almak istiyorum, üst seviye bir Laptop olsun diyorsan farklı modeller araştırmanı öneririm.
Oyun değilde tasarımdır gibi işlerle uğraşacaksan alabilirsin. Oyun da oynarım diyorsan bunu önerebilirim sana. Özelleştirip 8 GB RAM daha ekleyebilirsin.

Evet bu iyi bir bilgisayara 16 GB RAM eklersen hem oyun da hem de günlük kullanımda işini görür. Tasarımı -her ne kadar kişiden kişiye değişse de- gayet güzel. Giriş-Çıkışları yeterli, işini görür. Ağırlık konusunda iki ürün de aynı ağırlıkta yani taşımada sorun yaşamazsın.

Son düzenleme:
Yanıtlar için teşekkür ederim biraz daha detay veriyorum hemen:
- geçenlerde windows masa üstü pc topladım 8bine oyun ve android programalama için işimi görüyor fakat ios programlama için mac şart elimdeki 2015 model macbook air hiç işimi görmüyor kullandığım yazılımlar biraz ağır. linkteki mac 16gb ram e sahip neden üstüne ram alayımki.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı