Mountain Lion MacBook Pro A1278 USB ile Formaf Atmaya Çalışırken USB'yi Görmüyor

Brk0tnr

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
4 DDR3L 1600MHz
SSD veya HDD modeli
500GB HDD
Merhaba arkadaşlar!
MacBook Pro A1278'e sahibim Ve şu an içinde macOS Mountain Lion var ama ALT tuşu ile başlatırken USB'yi görmüyor.
USB'ye transmac ile Catalina hazırladım!
Bunun çözümü nedir yardımcı olabilecek var mı?

Başka bir USB portuna takmayı dene. Olmazsa başka bir şekilde yazdır, ya da farklı bir formata çevirip dene. Benim Mac'im de görmüyordu. Ayrıca yama ile mi kuracaksın? Çok eski bir Mac ise normal şartlar da Catalina desteği olduğunu sanmıyorum.

Hocam arkadaş model numarasını vermiş zaten. MacBookPro9,2 2012 Mid. Eğer bir yanlışlık yoksa işlemciniz i5 3210M ve HD 4000 grafiklerini kullanıyor. Bu durumda maksimum normalde Catalina destekleniyor. Ama isterseniz OCLP ile Monterey ya da Ventura kurabilirsiniz. Bu şekilde kurulum yapmayı deneyin. Ayrıca imajı yanlış yazdırmış da olabilirsiniz.

Hocam arkadaş model numarasını vermiş zaten. MacBookPro9,2 2012 Mid. Eğer bir yanlışlık yoksa işlemciniz i5 3210M ve HD 4000 grafiklerini kullanıyor. Bu durumda maksimum normalde Catalina destekleniyor. Ama isterseniz OCLP ile Monterey ya da Ventura kurabilirsiniz. Bu şekilde kurulum yapmayı deneyin. Ayrıca imajı yanlış yazdırmış da olabilirsiniz.
Evet bilgisayar söylediğinizle aynı ama şu an başka bir sorunum var formatı hala atamadım ama bilgisayar çalışırken bir tuşa basılı tutmassam 10 saniye sona kendi kapanıyor basılı tutunca çalışıyor bunun çözümü var mı ?
Not:Laptopun bataryası sökük ondan olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı