MacBook Pro M3 Pro 14" 18 GB RAM 512 GB alınır mı?

Hocam Mac kullanıcısıyım açıkçası oyun konusunda tatmin olmayabilirsiniz bu bütçede performans olarak değil de CS go bile yok yani onun dışında giriş seviye bir mac kullanmama rağmen render falan kasma takılma yaşamadım eğer oyun oynamamayi göze alıyorsanız her konuda sizi memnun edecektir

Vallahi bilmiyorum 48 döngü 94 sağlık saka gibi render falan alsam neyse compiler kullanıyorum sadece.
Illa alacaksanız pt üzerinden alın laptopu.

Zaten oradan alacağım. Öbür türlü düz M3 bile alamam.

Hocam Mac kullanıcısıyım açıkçası oyun konusunda tatmin olmayabilirsiniz bu bütçede performans olarak değil de CS:GO bile yok yani onun dışında giriş seviye bir Mac kullanmama rağmen render falan kasma takılma yaşamadım eğer oyun oynamamayi göze alıyorsanız her konuda sizi memnun edecektir.

Oyun olarak en iyi native oyunlarda iş görüyor. Bu arada;

Hocam oynayacağınız oyunlara bağlı tabikide M3 pro native oyunları en iyi şekilde açacaktır

Windows sanal makine, native oyunlar, Adobe Premiere Pro ve Photoshop kullanacağım.
VM yazılımları düzgün çalışmıyor, bazı oyunların optimizasyonu iyi değil, MacOS'ta Adobe kütüphaneleri dar.

Ek olarak, MacOS çok bug içeren bir işletim sistemi. Bug olmasa bile Windows kadar pratik değil.

Kısacası Macbook önermiyorum. Ekranları iyi oluyor ama kriterlerinde ekran yok:
öncelikli tercihim batarya, hafiflik, segment ve uzun yıllarda götürme üzerinde.
Bunlar diğer bilgisayarlarda da bulunan şeyler.

Yeni konular

Geri
Yukarı