MacOS Sonoma arka planları ve ekran koruyucusu kapanıyor

711959

Picopat
RAM
8
SSD veya HDD modeli
mac
İşlemci
m1
Merhaba öncelikle hepinize teşekkür ediyor ve yardımlarınızı rica ediyorum çünkü canımı çok sıkan bir sorun yaşıyorum.
Yeni güncellediğim macOS Sonoma 14.0 sürümünü bugün itibari ile kullanmaya başladım fakat ne zaman ekranı kilitleyip gitsem ekran koruyucunun orada devam etmesi gerekirken kapanmış olduğunu görüyorum bu durum canımı sıkıyor ekran koruyucuları çok güzel ama bunun keyfini süremiyorum bu sorunu nasıl çözebileceğim ile ilgili yardımınızı istemek durumunda kalıyorum hepinize şimdiden teşekkür ediyorum.

merhaba, aynı sorun bende de var. Bir çözüme ulaşabildiniz mi?
hayır maalesef çözüme ulaşmadım ama şöyle bir şey fark ettim eğer kilit. tuşuna kendim basmaz ekranın kendi kendine kapanmasına izin verirsem bu sorun olmuyor zaten yeni güncelleme çıktı belki düzeltmişlerdir

hayır maalesef çözüme ulaşmadım ama şöyle bir şey fark ettim eğer kilit. tuşuna kendim basmaz ekranın kendi kendine kapanmasına izin verirsem bu sorun olmuyor zaten yeni güncelleme çıktı belki düzeltmişlerdir
evet, aynı şeyi bende fark ettim. Kendisi korumaya geçince uzun süre kalıyor fakat ben beklemeye alınca anında kapanıyor. Zaten benimde ekran süresi 1dk olduğu için çok problem olmuyor. Şimdilik böyle idare ediyorum. Cevabın için teşekkürler.

Geri
Yukarı