Maksimum 15.000 TL telefon tavsiyesi

Bütçe
15.000 TL

burackist

Femtopat
Daha fazla  
Bütçemi zorlayıp en fazla 15.000 TL olarak çıkarabildim, genellikle sosyal medyaya bakıyorum sıkıldığımda, 1-2 saat oyun oynuyorum aklımda Realme GT 2 vardı ama fiyatı absürt bir şekilde artmış. Aklımda şu anlık Samsung S20 FE, "" A34 ve "" A54 var. Fakat, S20 FE"nin güncelleme desteğinin olmaması beni biraz kendinden soğutuyor. Sizce hangisi daha iyi olur? Daha iyi alternatifleri olan varsa yazabilir mi?

Bütçemi zorlayıp en fazla 15.000 TL olarak çıkarabildim, genellikle sosyal medyaya bakıyorum sıkıldığımda, 1-2 saat oyun oynuyorum aklımda Realme GT 2 vardı ama fiyatı absürt bir şekilde artmış. Aklımda şu anlık Samsung S20 FE, "" A34 ve "" A54 var. Fakat, S20 FE"nin güncelleme desteğinin olmaması beni biraz kendinden soğutuyor. Sizce hangisi daha iyi olur? Daha iyi alternatifleri olan varsa yazabilir mi?
S20 FE. Onerim budur.

S20 FE- bulabiliyorsanız S21FE

Daha güçlü işlemci için S20 FE, batarya ve guncellik için A54.
A54 ön kamerada S20 FE'yi yakaladı. Video performansı ve gece çekimleri harici S20 FE'ye yetişti.
Telefotoda S20 FE tabii ki. Kamerada genel olarak S20 FE üstünlüğü söz konusu.

Hocam yine iyisiniz https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_samsung-galaxy-s21-fe-128gb-akıllı-telefon-beyaz-1219257.html?utm_source=akakce%20psm&utm_medium=psm-other%20psm&utm_campaign=rt_pricecomp_na_na_na_standart-feed&v=1.35.4
Fiyat çok iyi. Kaçırılmamalı.

A34 5G veya bulunabilirse S21FE.

Yeni konular

Geri
Yukarı