Manisa LGS için dershane önerisi

umut836362

Centipat
Daha fazla  
Manisa'da 8. sınıf için aşırı uçuk fiyatlı olmayan dershane önerir misiniz? Ayrıca bir sorum daha var, okulda konuları tek seferde anlıyorum dershaneye gitmem LGS de ne kadar fayda sağlar sizce?

Manisa'da 8. sınıf için aşırı uçuk fiyatlı olmayan dershane önerir misiniz? Ayrıca bir sorum daha var, okulda konuları tek seferde anlıyorum dershaneye gitmem LGS de ne kadar fayda sağlar sizce?

Konuları anlıyorsan dershaneye pek gerek yok. Deneme sınavlarına girsen yeter.

Manisa'da kep gibi başarılı dershane önerir misiniz? 8. sınıfta gideceğim.
Forumda bir eli geçmeyecek kadar Manisalı vardır bence. Her neyse, kep olabilir varsa Manisa'da ancak çokta aman aman bir dershane yok öyle. Tavsiyem reklam yapmayan dershaneleri seçmen Formül olabilir belki.

Eğer Manisa'da bir dershane basıyorsa reklam kesin öğrenci çekemiyordur. Her şehirde olan kaliteli dershaneler Manisa'da yok. Genelde daha çok yerel işletmeler var.

Reklam yapmayan iyi dershane mi olurmus? Egitim sektorunde bulunmanin en onemli kosulu reklam zaten:D Cok iyi dershaneler ozel olarak derece potansiyeline sahip ogrenci bulup kuruma cekmesinden bilbordlara poster asmaya kadar daha etkili reklam yontemlerine bile gecis yapiyor gunumuzde.

Reklam yapmayan iyi dershane mi olurmus? Egitim sektorunde bulunmanin en onemli kosulu reklam zaten:D Cok iyi dershaneler ozel olarak derece potansiyeline sahip ogrenci bulup kuruma cekmesinden bilbordlara poster asmaya kadar daha etkili reklam yontemlerine bile gecis yapiyor gunumuzde.
Manisalı mısınız ? Hani bu kadar alaylı bir tavırla anca Manisa'da bütün dershaneleri turlamış biri konuşur diye düşünüyorum. Senin dediğinin Manisa'da geçerli olduğunda inanmıyorum. Diğer şehirlerde olabilir.

Manisalı mısınız? Hani bu kadar alaylı bir tavırla anca Manisa'da bütün dershaneleri turlamış biri konuşur diye düşünüyorum. Senin dediğinin Manisa'da geçerli olduğunda inanmıyorum. Diğer şehirlerde olabilir.

Manisalı degılım. Sız Istanbullu musunuz? Manisa'yı cok kucuk sanmanız komık de:) Egıtım sektorune cok hakım degılsenız yorum yapmak zorunda da degılsınız. En kucugunden en buyugune her yerde aynı bu sıstem.

Yeni konular

Geri
Yukarı