Sürprizbozan Marvel's Spider-Man 2'nin PC test sürümünden görüntüler yayınlandı

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
GTA sızıntılarından belli ki ellerinde ne olur ne olmaz diye bir şeyler saklıyorlar. Çoğu kişinin söylediğine göre dün sızdırılan GTA 5 kaynak kodları daha yeni elde edilmedi. Geçen sene GTA 6 hakkında 90 tane oynanış videosu sızdırıldığında bu kaynak kodları zaten Rockstar'ı hackleyenlerin ellerindeydi. Sadece yayınlamamışlardı. Bu ekipten Rockstar'ı hackleyen çocuk ömür boyu hapis cezası aldı ve bir anda GTA 5 kaynak kodları da sızdırıldı. Bildiğin "Siz bizden aldınız, bizde sizden aldık." dedi adamlar.
O çocuğun sağlam ekibi varmış. GTA 6 sızıntı videoları zamanında kaynak kodu muhabbeti dolanmıştı fakat ben dahil kimse inanmamıştık. Çocuğun hapise atılması ile kaynak kodu yayınlanması aynı anda bu ihtimali kuvvetlendiriyor.

Bu arada GTA 5 güncellemesi kesilmişti güya fakat GTA 6 muhabbetinden sonra hala güncelleme almaya devam etti. Sanırım Rockstar farkındaydı ve önlemini almaya çalıştı.

Bu arada GTA 5 güncellemesi kesilmişti güya fakat GTA 6 muhabbetinden sonra hala güncelleme almaya devam etti. Sanırım Rockstar farkındaydı ve önlemini almaya çalıştı.
Evet, bu GTA 5'e artık güncelleme gelmeyecek dendikten sonra güncelleme gelmeye devam etmesi beni de kıllandırmıştı.

GoW ragnarok da bu sene içerisinde duyurulur herhalde en geç 2025'te gelir duyurusu bence darısı Uncharted üçlemesine ve eski GoW oyunlarına infaoumus serisi bile gelir belki.

Bu sızıntı GTA 6 sızıntısından daha büyüktü evet ama dün GTA 5'in tüm kaynak kodları sızdırılınca rekor geri Rockstar'a geçti. Insomniac ile Rockstar şu an "Kim daha fazla bilgi sızdırdı?" yarışı içerisinde.
İkisi açısından da kötü fakat bu sızıntı daha değerli bana göre.

GoW ragnarok un çıkmasını bekledik, çıktı fakat oynayabilmek için PC yede gelmesini bekliyoruz ama yok oyun hala PC'ye çıkmamaya direniyor Spider-Man 2 daha yeni çıkan bir oyun onun bile test sürümü geldiyse GoW ragnarok un çoktan bitmiş olması gerek...

Geri
Yukarı