Çözüldü Medieval 2 grafikleri kötü görünüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

eneserdem6707

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben daha yeni Total War medieval 2 aldım fakat YouTube'dan izlediğim gibi grafiği iyi değil acaba onlarda grafik modu mu var bir tane Grafik modu indirdim yine tam istediğim gibi değil. Önerebileceğiniz bir grafik modu veya başka bir şey var mıdır? İade edip onun yerine Total War Rome 2 alınır mı?

Son düzenleme:
Çözüm
Yani evet yüklü gibi YouTube'dan izlediklerimin gölgelendirme felen bayağı iyi görünüyor ama benim oyunda çok kötü görünüyor.
NVIDIA ekran kartı kullanıyorsanız NVIDIA Denetim Masası üzerinden aşağıdaki ayarı yapar mısınız? Belki bir fayda sağlar.

1690410796167.png

Ayarladıktan sonra uygula deyin, oyunlarda kenarları daha yumuşak bir hale getiriyor ve daha güzel görünüm sağlıyor.
Merhaba, ben daha yeni Total War medieval 2 aldım fakat YouTube'dan izlediğim gibi grafiği iyi değil acaba Epic Games'den bedava warhammer 1 almıştım ona mı gözüm çok alıştı anlamadım. Grafik modu indirdim yine tam istediğim gibi değil. Önerebileceğiniz bir grafik modu veya başka bir şey var mıdır? İade edip onun yerine Total War Rome 2 alınır mı?
YouTube'dan izlediğinizde herhangi bir grafik modu mu yüklü?

Yani evet yüklü gibi YouTube'dan izlediklerimin gölgelendirme felen bayağı iyi görünüyor ama benim oyunda çok kötü görünüyor.
NVIDIA ekran kartı kullanıyorsanız NVIDIA Denetim Masası üzerinden aşağıdaki ayarı yapar mısınız? Belki bir fayda sağlar.

1690410796167.png

Ayarladıktan sonra uygula deyin, oyunlarda kenarları daha yumuşak bir hale getiriyor ve daha güzel görünüm sağlıyor.

Çözüm

Eki Görüntüle 1878116

Ben onu performansa almıştım şimdi kaliteye aldım çözüldü çok sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı