Sürprizbozan Metal Gears Soild Phantom 5 SaheLanthropus nasıl yenilir?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

JBKARTAL

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Kuyumcu
Merhaba arkadaşlar. Ben bu şalaprontosmu malaforontosu yenemiyorum. Az kala kol gidicekti böyle minacik canı kalmıştı öldum tekrar baslati. Yine yakaladım şansımı bu seferde İşin silahina yakalandim Ne yapsam öldüm bu bölümü geçicek Bir şey yok mudur ya?

Aga Raiden kostümün varsa çok basit veya seni hızlandıracak bir şey tak kendine, sonra Full bomba atarlı bir Build diz öyle gir at. İşe yaramaz köpek hiç yaramaz, D-walker belki. O da hız açısından, belki ona da bombalı bir şey takarsan onunla da vurursun ama koş sık koş sık yap.

Aga raiden kostümün varsa çok basit veya seni hızlandıracak bir şey tak kendine, sonra Full bomba atarlı bir Build diz öyle gir at. İşe yaramaz köpek hiç yaramaz, D-walker belki. O da hız açısından, belki ona da bombalı bir şey takarsan onunla da vurursun ama koş sık koş sık yap.

Hocam tam 2 yıl önce bir de raiden kostümünü açmak için bütün görevleri s ile bitirmemiz gerekiyor yani raiden kostümünü açabilmek için oyunu tamamen bitirmek ve görevlerin hepsinden s almamız gerekiyor. Ben oynu 2 kere bitirdim yaptığım şeyde roketimi en son seviye kadar arıştırmaktı bir de robotumuz vardı oyunda onu kullanarak hızlıca kaçabiliyordunuz 2 ci oynadğımda bu hatalarımı düzeltim ve tekte geçtim boosu hata exterme sahelentopusuda bitirdim. Exterme sahelentopusda çok kolay robotun roket halini son seviye kadar yükseltiyorsunuz zaten bir oraya bir buraya kaça kaça roket bitimide bir de suply istiyorsunuz zaten suply üzerinden geçince direk alıyor öyle kolayca alabiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı