Metro 2033'ten korkmak normal mi?

Moglheus

Picopat
Yer
Marmaris
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
3050 TI - 16GB Ram - 12500 i5
Metro 2033 Redux oynamaya başladım. Yıllardır oynamadığım için içimde UK'de kalmıştı. Başladım ancak hem zor hem de korkunç geldi. Hikayesini VW atmosferini çok sevdim ama oynama isteğim gitti. Devamı da zor ve korkunç mu?

Metro 2033 Redux oynamaya başladım. Yıllardır oynamadığım için içimde UK'de kalmıştı. Başladım ancak hem zor hem de korkunç geldi. Hikayesini VW atmosferini çok sevdim ama oynama isteğim gitti. Devamı da zor ve korkunç mu?
Korkmam normal hocam. Dar ve karanlık metrolar, üstüne birden atlayan yaratıklar. Normal yani.

Yakın zamanda tekrar serisini oynayıp bitirdim. Zaten ilerleyiş aynı, bölümler ilerledikçe bir kaç farklı yaratık göreceksiniz. Ama mantık biraz da oynayanın gerilmesini sağlamak olduğundan şu an nasıl hissediyorsanız, aynı hissetmeye devam edersiniz. Ya da belki alışırsınız ilerledikçe. Biraz oynamaya şans verin derim. Ayrıca eğer ortam çok karanlık ise oyunda, biraz renk düzelmesi yapabilirsiniz.

Normal dostum ben de ilk oynayışımda tırsarak oynuyordum ki oyunun korkunçluğu yaratık tasarımı falan da değil hani sorun merminin olmaması. O kadar az mermi veriyor ki oyun bazen karşına bir şey çıkacak diye çok korkuyorsun.

İlk defa bu tarz oyunlar oynuyorsan korkudan ziyade bir tedirginlik havası içerisinde olman çok normal oyun ilerledikçe alışacaksındır ama çok fazla korkuyorsan dikkatli olmanı öneririm.

W

Sorması ayıp yaşınız kaçdı
21 hocam.

İlk defa bu tarz oyunlar oynuyorsan korkudan ziyade bir tedirginlik havası içerisinde olman çok normal oyun ilerledikçe alışacaksındır ama çok fazla korkuyorsan dikkatli olmanı öneririm.
Jump scare sevmiyprum yoksa gerilim severim.

Normal dostum ben de ilk oynayışımda tırsarak oynuyordum ki oyunun korkunçluğu yaratık tasarımı falan da değil hani sorun merminin olmaması. O kadar az mermi veriyor ki oyun bazen karşına bir şey çıkacak diye çok korkuyorsun.
Çok doğru, çok korkutuyor o beni yetersizlik hissi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı