Çözüldü Mi Band 4 bilgisayar ile eşleştirme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

T_u_x

Decipat
Yer
Ankara
Windows işletim sisteminde bulunan "Dinamik Kilit" özelliğini Mi Band 4'üm ile kullanmak istiyorum ama Bluetooth görmüyor. Telefondan eşleştirmeyi kaldırıp bağlamayı denedim ama yine görmedi. Görmesini nasıl sağlayabilirim?

Çözüm
Bilgisayara Microsoft Store üzerinden Mi Blaze Unlock adlı uygulamayı yüklemeniz ve eleştirmeyi oradan yapmanız lazım. Yalnız Store üzerinde uygulama görünmüyordu. Bilgisayar dilini Çinceye çevirip öyle Store üzerinde görüntülenebiliyordu diye hatırlıyorum.
Bilgisayara Microsoft Store üzerinden Mi Blaze Unlock adlı uygulamayı yüklemeniz ve eleştirmeyi oradan yapmanız lazım. Yalnız Store üzerinde uygulama görünmüyordu. Bilgisayar dilini Çinceye çevirip öyle Store üzerinde görüntülenebiliyordu diye hatırlıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Eşleştirmeyi başardım lakin Dinamik Kilit görmüyor. Mi Blaze Unlock uygulaması ile deneyeceğim.

@Kunteper_Canavarı Uygulamayı indirdim. Bilgisayarın kilidini açarken cayır cayır çalışıyor. Bu uygulama bilekliğin bağlantısı koptuğunda bilgisayarın otomatik olarak kilitlenmesini sağlayabilir mi?

@Kunteper_Canavarı Kitliyormuş. Teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı