Çözüldü Minecraft mod indirince hata veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

darkbabba

Decapat
Bir mod görmüştüm ve indirmeye karar verdim. Ama yine aynı sonuç verdi. Sürekli böyle yapıyor. Artık mod hevesim kalmıyor. Resimde gördüğünüz gibi. Sorun nedir?

Base Profile Screenshot 2023.04.08 - 14.43.18.01.png

Modu CurseForge sitesinden indirdim ama ilk defa böyle yapmıyor. Sürekli bu hatayı veriyor. Moda göre değişiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
1.19.3 forgeoptifine direk Launcher'dan indirdim.

Launcher'lere entegre Forge sürümlerini kullanmak yerine elinizle güncel Forge kurup yanında da OptiFine kullanmak yerine rubidium gibi optimizasyon modları kullanmak hem performansınızı arttıracaktır hem de güncel kalacaksınız.

Fakat şuan kullandığınız modlar forge sürümü ve optifine açısından bir sorun yaratmıyor gibi gözüküyor. Eğer sadece şuanda kurduğunuz modlar ile beraber oynayacaksanız dediklerimi pek takmanıza gerek yok :)

İşte size gereken modlar. Direk gerekli sürümü attım Download'a basıp indirmeniz yeterli.
Forumda özel yardım yapmak yasak. Aldığınız hatayı buraya atabilir misiniz? Yine aynı hatayı mı alıyorsunuz? Eğer aynı hatayı alıyorsanız mods klasörünüzün ekran görüntüsünü atma şansınız var mı?
UserName>AppData>Roaming>.minecraft>versions>sürüm1.19.3>mods
klasör bu şekilde modları buraya atıyorum çunku başka modlarda var orada ama sıkıntı şu resimdeki gibi
bu arada attığınız dosyayı indirdim mods klasörune attım ama işe yaramadı.
Base Profile Screenshot 2023.04.09 - 19.37.02.74.png

Ayrıca forumda mesaj gönderirken türkçenize özen göstermeniz gerekmekte. Bir an önce kuralları okumanızı öneriyorum :)
Klavyem yabancı dilde bende çok fazla sorun yaşıyorum.

Username>appdata>roaming>.minecraft>versions>sürüm1.19.3>mods
Klasör bu şekilde modları buraya atıyorum çunku başka modlarda var orada ama sıkıntı şu resimdeki gibi.
Bu arada attığınız dosyayı indirdim mods klasörune attım ama işe yaramadı. Eki Görüntüle 1733989

İlk indirdiğiniz modu silmeyin, bu ilk sorunu çözmüş. Şimdi diğer modlar için yardımcı modları indirmeniz gerekiyor. Bu arada oyun sürümünüz ne ve hangi mod yükleyicisi (Forge'ya da fabric) kullanıyorsunuz?

Şimdi modların linklerini paylaşıyorum.

İlk indirdiğiniz modu silmeyin, bu ilk sorunu çözmüş. Şimdi diğer modlar için yardımcı modları indirmeniz gerekiyor. Bu arada oyun sürümünüz ne ve hangi mod yükleyicisi (Forge'ya da fabric) kullanıyorsunuz?

1.19.3 ForgeOptifine direk launcherdan indirdim.

Hocam teşşekürler cidden

1.19.3 forgeoptifine direk Launcher'dan indirdim.

Launcher'lere entegre Forge sürümlerini kullanmak yerine elinizle güncel Forge kurup yanında da OptiFine kullanmak yerine rubidium gibi optimizasyon modları kullanmak hem performansınızı arttıracaktır hem de güncel kalacaksınız.

Fakat şuan kullandığınız modlar forge sürümü ve optifine açısından bir sorun yaratmıyor gibi gözüküyor. Eğer sadece şuanda kurduğunuz modlar ile beraber oynayacaksanız dediklerimi pek takmanıza gerek yok :)

İşte size gereken modlar. Direk gerekli sürümü attım Download'a basıp indirmeniz yeterli.

Çözüm

Geri
Yukarı