Çözüldü Minecraft'ta mod nasıl kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BerkayAkcay

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki mod paketini yükledim ama bir türlü kuramadım. Hangi dosyayı hangi klasöre koyacağımı bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
1- Bunu indir: https://github.com/PrismLauncher/Pr.../6.3/PrismLauncher-Windows-MSVC-Setup-6.3.exe
2- Add Instance'a bas.
1676820296684.png

3- FTB'yi seç.
1676820319856.png

4- Stoneblock 2'yi seç ve Ok'a bas.
1676820364808.png

CurseForge'dan dosyaları indirmişsin onları elinle yüklemen hem uğraştırır hem de o eski sürüm. Yenisi için direkt FTB'den indirmen lazım.
Arkadaşlar merhaba.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu videodaki mod paketini yükledim ama bir türlü kuramadım. Hangi dosyayı hangi klasöre koyacağımı bilmiyorum.
Orjinalmi Minecraft ?

Arkadaşlar merhaba.

Oynadığınız minecraft sürümünü Minecraft Forge downloads burdan kurun. Sonra Windows+r basıp %appdata% kısmından mod paketini mod klasörüne koyun ve forge minecraftı açın.

Yeni konular

Geri
Yukarı