Rehber MIUI için HyperOS detaylı tema yapımı

ARCADE34

Hectopat
Yer
Merkez/Niğde
Daha fazla  
Meslek
Endüstri'de Bilişim okuyorum.
Selam. Bende şu an Redmi Note 10S 6/128 MIUI 14.0.6 Hindistan kurulu. Ve ben bu telefonuma epeyce benzeyen bir HyperOS teması yaptım. Ve buna denetim paneli de dahil bir şekilde yaptım hatta alın görüntü;

Screenshot_2024-05-02-17-51-36-302_miui.systemui.plugin.jpg

Ve evet inanması zor ama bu HyperOS değil MIUI14. hatta bu Tema'nın görüntülerini içeren bir ekran kaydı;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ve bunu yapmak için root veya TWRP gerekli değil tamamen kolay sadece dikkatlice konuyu okuyarak yapın. Bu işlemin MIUI 14'te sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum ama diğer MIUI sürümleri için kesin konuşamam. Şimdi ilk olarak telefonunuzdaki tema mağazasından şu üç temayı yükleyin ama uygulamayın.

Screenshot_2024-05-02-16-46-50-481_com.android.thememanager.jpg

Screenshot_2024-05-02-16-47-09-364_com.android.thememanager.jpg

Screenshot_2024-05-02-16-46-56-932_com.android.thememanager.jpg

Şimdi bu üç temayı yükledikten sonra sağ alttaki profil simgesine tıklayıp "temayı kişiselleştir" menüsüne girin ve aşağıdaki gibi temaları uygulayın;

Screenshot_2024-05-02-17-57-37-428_com.android.thememanager.jpg

Ve sonra bir önceki profil simgesinin açtığı menüden "temalar" menüsüne girerek "Hyper Theme" temasının olduğu yere girip sol alttaki "özelleştir" butonuna tıklayıp gelen menüde sadece "sistem" seçeneğini seçin diğerleri kesinlikle seçili olmasın ve "uygula" seçeneğine tıklayın. Son ve en riskli olarak sadece denetim paneli kaldı (veya adı her ne ise anladınız siz) bu menü için ufak bir sistem uygulamasını bir APK dosyası ile güncelleyeceğiz ama bu tehlikeli olabilir ve telefon kendini sürekli olarak sadece recovery menüsüne yeniden başlatmaya başlatabilir. Bende şahsen bir sorun çıkartmadı ama sizi bilemem eğer telefonunuz orijinal yurt içi cihazı ise ve format attığınızda sorun çıkmayacaksa bunu yapın. Şimdi bu linkten https://www.mediafire.com/file/233immy1d5ss5c0/SystemUI_Plugin-hyperOS.apk/file
gerekli APK dosyasını indirin ve kurun. Sonra telefonunuzu yeniden başlatın ve değişikliklerin keyfini çıkarın. Evet bugünkü rehberimiz bu kadardı. Rehberimi okuduğunuz için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı