Steam Mobil uygulamada siyah ekran hatası

B.Beast

Femtopat
Dünden beri Steam Mobile girdiğimde siyah ekran veriyor açılmıyor.
Önbelleği temizledim olmadı.
Veriyi silip denedim olmadı.
Steam'ı kaç kere silip yükledim onu bile hatırlamıyorum ama bir türlü düzelmiyor hata.
Uygulama yüklendiğinde giriş ekranı geliyor her şey normal Steam hesabıma giriyorum yine normal fakat uygulamayı kapatıp tekrar girmeye çalıştığımda siyah ekranda kalıyor. Desteğe yazdım hiç de yardımcı olmadılar ben de son çarem buraya soruyorum.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-08-23 at 23.25.42.jpeg
    WhatsApp Image 2023-08-23 at 23.25.42.jpeg
    10,4 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleyen: Moderatör:
bende de var hocam aile görünümü açıktı doğru girdiğim hal de yanlış diyordu sildim yükledim şimdi de aynı bu sorundan siyah ekran yiyorum cıldırmamak için zor tutuyorum kendimi ama ilk kez silip yükleyince ya da ilk kez girince girebiliyorsun sonradan cıkıp girince giremiyorsun siyah ekran veriyor xioami not 9 pro markası telefonun belki ondan kaynaklanıyordur

Hocam dün saat 20.00 civarında ByNoGame'den item teslimatı yapacaktım, benim 3-4 tane hesabım var, onlardan birindeydim ve diğerine geçmem gerekiyordu fakat bulunduğum hesapta aile görünümünden çıkamıyordum geçtim önbelleği temizledim olmadı en sonunda tüm verileri temizledim ve Steam'e tekrar girdim giriş yaptım fakat uygulamadan çıkınca geri giriş yapamıyorum telefonum Xiaomi X3 GT POCO sonra eski Samsung J7 vardı ondan denedim yine aynı hata bunu nasıl çözebiliriz bir fikri olan var mı acaba?

Telefon modelleriyle ilgili bir hata olduğunu sanmıyorum arkadaşlar ben de S21FE kullanıyorum.
Bugün hata ile alakasız güncelleme getirmişler ama birkaç güne muhtemelen düzeltirler hatayı.

Bende bir çözüm var, bu bende işe yaradı inşallah sizde de işe yarar.

Google'a bir oyun ismi yazıyoruz örneğin PUBG.

Yazdıktan sonra bu sekmeye tıklıyoruz.

Tıkladıktan sonra sıkıntı ortadan kalkıyor.

bende bir çözüm var bu bende işe yaradı inşallah sizdede işe yarar

Beyler google a bir oyun ismi yazıyoruz örneğin pubg

Yazdıktan sonra bu sekmeye tıklıyoruz

Tıkladıktan sonra sıkıntı ortadan kalkıyor

Geri
Yukarı