Modifiyeli MSI Gaming Açık Kasa

Tozla başa çıkmak zor olsa gerek zira kapalı kasa bile ne kadar toz çekiyor üstüne. Bir de üstüne Allah korusun sıvı vs. dökülür diye bu tarz uzay kasa bilgisayarlara pek sıcak bakmıyorum. Belki ben çok sakarımdır ama iyi günlerde kullanın.

Tozla başa çıkmak zor olsa gerek zira kapalı kasa bile ne kadar toz çekiyor üstüne. Bir de üstüne Allah korusun sıvı vs. dökülür diye bu tarz uzay kasa bilgisayarlara pek sıcak bakmıyorum. Belki ben çok sakarımdır ama iyi günlerde kullanın.

Üstüne bir şey dökmek sıkıntı da eğer benim gibi elektronik ile uğraşıyor iseniz daha büyük sıkıntılar var. Mesela ana karta, ekran kartına bir demir parçası falan gelir kısa devre. Yada fana falan girer... Ama sistem güzel olmuş, elinize sağlık. Bu arada eğer DX12 ye ihtiyacınız yoksa Windows 10 a geçeceğim diye sıkmayın kendinizi. XP de kullandım, Vista da kullandım, Windows 7 de, 8 de 10 da... En beğendiğim 7 dir. Özellikle performans ve istikrar konusunda bir numaradır gözümde:) Ama siz bilirsiniz tabii. Güle güle kullanın:)

Helal olsun gerçekten eski kasalar yada değişiklik maksadıyla böyle değerlendirmeler yapılabilir. Çok hoşuma gitti. :):)

Helal olsun gerçekten eski kasalar yada değişiklik maksadıyla böyle değerlendirmeler yapılabilir. Çok hoşuma gitti. :):)
TEŞEKKÜR EDERİM... aynen katılıyorum eski kasa ve poweri degerlendirip ortalama 250 300 tl gibi bir kar ettim ve ortaya emek ve güzel bir çalışma çıktı kendi açımdan :):):)

Görüntü olarak bi kaç sırıtan parça haricinde çok hoş duruyor, en azından kasa görüntüsü muhteşem.
SSD ve HDD aynı hizada monte edip, üstüne şeffaf renk plastik kestirebilirsin. (Bu cetvellerde kullanılan malzeme adını tam bilmiyorum) Hem bu şekilde kırılma gibi riskler de olmaz.

Böyle emek verilerek yapılan şeylere çok daha ayrı bir saygı ve sempati duyuyorum.

Eline sağlık!

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı