Monitörün camı kırıldı

CarlitosWAY

Decapat
Bugün çocuklar oyun oynarken monitörü düşürmüş ve monitör kırılmış. Monitörün dışında pek bir hasar yok gibi sadece ışıkta gözüken ince bir çizgi var fakat sanıyorum ki içerdeki panel kırılmış. Garantisi duruyor garantiye göndersem tahmini kaç TL masraf çıkar? Ya da sıradan bir bilgisayarcıya göstersem eskisi gibi yapabilir mi? Bilgilendirirseniz sevinirim.(Monitör 27 inch, Curved, FreeSync ve Samsung panele sahip)

Dosya Ekleri

• 90C69926-040A-405B-9AB5-63BDFBCD218C.jpeg
    90C69926-040A-405B-9AB5-63BDFBCD218C.jpeg
    187,3 KB · Görüntüleme: 107
Bugün çocuklar oyun oynarken monitörü düşürmüş ve monitör kırılmış. Monitörün dışında pek bir hasar yok gibi sadece ışıkta gözüken ince bir çizgi var fakat sanıyorum ki içerdeki panel kırılmış. Garantisi duruyor garantiye göndersem tahmini kaç TL masraf çıkar? Ya da sıradan bir bilgisayarcıya göstersem eskisi gibi yapabilir mi? Bilgilendirirseniz sevinirim.(Monitör 27 inch, Curved, FreeSync ve Samsung panele sahip)
Geçmiş olsun. Paneli kırılmış gibi duruyor. Baya masraflı iş'tir.

Geçmiş olsun öncelikle. Panelin komple değişmesi gerekiyor. Servis de kullanıcı hatası diyecek ve karşılamayacaktır. Size yüklü bir miktara patlayacaktır yaptırmak.
Direkt panel gitmiş. Monitörün parasının %75'ini hatta daha da fazlasını vermeye hazır olun.
Mahalle arası bakkalcının yapacağı bir iş değil bu. Kendi servisine gönderin. Ondan sonra başınız daha çok ağrır.

Geçmiş olsun :(.

Garantisi varsa servise vermek en mantıklısı olur yoksa geçmiş olsun Samsung panel tamiri el emeği gerektirir.

Geçmiş olsun. Odama başka kişileri sokmamaya devam etmem için acı bir deneyim.
Güç testi yapmak için bilgisayar masasını kaldıracak kadar yaramaz bir akraba çocuğuna sahip değilsen problem olmaz.
Geçmiş olsun. Çocukların durumu nasıl?
Çocuklar da bir problem yok.Masayı arkadan kaldırdığı için ön tarafa düşmüş.Tek anlamadığım şey ise monitörün düşüp kasanın düşmemesi.Kasa masanın en sağında kaldırma durumun da direk kasanın düşmesi lazımdı.Neyse artık yapacak bir şey yok

Yeni konular

Geri
Yukarı