OpenCore Monterey Yazılım Monster Abra A5 v6.1 bataryayı bir türlü tanıtamadım

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2023-08-03 23.16.40.png
    Ekran Resmi 2023-08-03 23.16.40.png
    18,5 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:
Evet. Hocam denemediğim yol kalmadı. Vallaha hocam ben sanki hackintosh kurmuyorum batarya sistemi benle dalga geçiyor. Uykuyu bile hallettim alt tarafı 7 harfli kelime bu kadar uğraştırmaması gerekiyor.

Hocam araştırdığım bilgiler ışığında yama yapılması gerekiyormuş. Ben DSDT dosyamı hackintool üzerinden ACPİ düşür diyerek çıkarttım. Siz de DSDT dosyamı yamalayabilirseniz çok sevinirim. Zira hangi yamayı uygulayacağımı bilmiyorum ve sistemde 47 hata var diyor compile dediğimde.

ACPİ dosyaları

EFİ dosyası

Son düzenleme:
Doğru şekilde uyguladığın halde çalışmıyorsa evet yama gerekir. Maalesef özel olarak yardımcı olacak vaktim yok.
Referans konu;

Hocam 47 hatayı ben nasıl çözeceğim? Artı hangi yamayı uygulayacağım ve opencore kullanıyorum. Ayrıca oradaki rehberi denedim ve takıldım bir bakma imkanınız yok mu? Zira tam 25 gündür yamaya uğraşıyorum bir sonuç katedemedim.

Sadece hocam batarya kaldı bir kere mahsus ilgilenemez misiniz? Sürekli bilgisayar açmaktan yoruldum. 3 forum gezdim ve maalesef bir sonuca varamadım. Bana yardımcı da olmadılar. O yüzden 4. olarak buraya danışıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı