Monster Abra A5 V9.2.3 Alınır mı?

Sağ üst kenarda ufak bir ışık sızması var fakat çok belli olmuyor abartılacak kadar değil.
V9 serisi yerine V13 serisini alarak çok zekice bir harekette bulunmuşsunuz. İyi oyunlar dilerim.
Teşekkürler.Size de iyi oyunlar. :)

Ben de yarın yeni kasa tasarımından ama daha düşük bir model alacağım. Kasası burada yazıldığı gibi narin mi? En ufak bir darbede kırılma çatlama olur mu sizce? Teşekkürler. :)
Hangi modeli alacaksınız ve GTX 1050 mi alacaksınız 1050 Ti mi ?

Son düzenleme:
Sağ üst kenarda ufak bir ışık sızması var fakat çok belli olmuyor abartılacak kadar değil.

Teşekkürler.Size de iyi oyunlar. :)

Hangi modeli alacaksınız ve GTX 1050 mi alacaksınız 1050 Ti mi ?

13.1 serisinden hocam. Başta SSD alıp sonra HDD ekletmek mi mantıklı yoksa tam tersi mi karar veremedim. i5 8. Nesil ve 1050'li model. :)

Ya öyle son çıkan oyunlar değil. Piyasadaki ünlü MOBA, FPS oyunlarını oynarım. Hatta ultrada oynamak gibi bir takıntım da yok. O yüzden yeteceğini düşünüyorum.

Abra A5 V13.1.1 SSD'li + 7200 RPM HDD eklemeli bir şekilde satın aldım bugün. :)
Hayırlı olsun.Güle güle kullanın. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı