Monster Pusat K3 Pro alınır mı?

Bütçe
1900
Bu fiyata alınır mı?
Daha iyisi var mı?
Varsa nelerdir?
Mekanik ve bilek destekli olacak.
Alınmaz, tam boy arıyorsanız illa XPG Summoner veya HP Omen Encoder modellerinden birini tercih edin;
Hatta bütçeniz biraz daha artarsa;

Alınmaz, tam boy arıyorsanız illa XPG Summoner veya HP Omen encoder modellerinden birini tercih edin;
Hatta bütçeniz biraz daha artarsa;

XPG summonera baktım da piyasa da red Switch kalmamış diğerlerinde ise bilek desteği olmadığı için bakmadım. Benim için önemli uzun süre kullanıyorum bileklerim ağrıyor.

XPG summonera baktım da piyasa da red Switch kalmamış diğerlerinde ise bilek desteği olmadığı için bakmadım. Benim için önemli uzun süre kullanıyorum bileklerim ağrıyor.
Red Switch ile Speed Silver Switch arasında hiçbir fark yok neredeyse, Speed Silver biraz daha hassas sadece tek fark bu.

Red Switch ile Speed Silver Switch arasında hiçbir fark yok neredeyse, Speed Silver biraz daha hassas sadece tek fark bu.

Tabiri caizse elim biraz ağır. Hassas bana gelmediği için tercih ettim. Aksi taktirde iyidir lafım yok red daha önce kullandığım için tercih ettim. Teşekkür ederim önerin için

Tam boy olması önemli mi?

Evet tam olursa iyi olur.

Tabiri caizse elim biraz ağır. Hassas bana gelmediği için tercih ettim. Aksi taktirde iyidir lafım yok red daha önce kullandığım için tercih ettim. Teşekkür ederim önerin için

Evet tam olursa iyi olur.
GAINGSWG12 kodu ile al.

+ bilek desteği.

Geri
Yukarı