Mortal Kombat 1'de kenshi yer alacak mı?

WinTime

Hectopat
Yer
Afyon/Merkez
Mortal Kombat 11'de bildiğiniz üzere sadece kameo olarak krypta gözüküyordu karakterimiz öldürülmüş bir şekilde. Sevdiğim bir karakter kendisi MK severlerin fikirlerini merak ettim sizce yer alır mı?
1.000. mesajımı bu konuyla alıyorum.

Mortal Kombat 11'de bildiğiniz üzere sadece kameo olarak krypta gözüküyordu karakterimiz öldürülmüş bir şekilde. Sevdiğim bir karakter kendisi MK severlerin fikirlerini merak ettim sizce yer alır mı?
1.000. mesajımı bu konuyla alıyorum.
1.000 mesajınızı tebrik ederim.

Gözükür mü bilmiyorum ama MK1 çok kötü bir yapım olacak gibime geliyor.

Hocam valla şanslısınız Kenshi olacak. Muhtemelen Hikayenin başlarında gözleri gören normal insan olacak fakat hikayenin devamında Shang Tsung onun gözlerine zarar verecek diye düşünüyorum. (Eski Mortal Kombat hikayelerinde böyle olmuştu)

Oyun iyi bence ama fiyatı çok tuzlu be. Korsan indirmek veya paylaşımlı hesap almaktan başka çözüm yok gibi.

Allahım goool, Kenshi onaylandı. Gameplay fragmanda oynayışı çok güzel duruyor.
MKX'te baya güçlü ve hızlı bir karakterdi. Havalı olmasına karşın komboları da iyiydi. Ben yine başarılı bir yapım olacağını düşünüyorum.

Mekan tasarımı ve grafik anlamında yine başarılı olsa da 11'den sonra daha iyi ne ekleyecekler merak içindeyim.

Hocam valla şanslısınız Kenshi olacak. Muhtemelen Hikayenin başlarında gözleri gören normal insan olacak fakat hikayenin devamında Shang Tsung onun gözlerine zarar verecek diye düşünüyorum. (Eski Mortal Kombat hikayelerinde böyle olmuştu)

Oyun iyi bence ama fiyatı çok tuzlu be. Korsan indirmek veya paylaşımlı hesap almaktan başka çözüm yok gibi.
MK 11i zamanında alıp iade etmistim kontrolcüm yok diye. Şimdi olmuş 700 TL neredeyse, gamepasstan oynuyorum gerçi ama gamepassa gelmesi de en az 1 seneyi bulur belkide. Belkide hiç gelmez. Göz muhabbeti baya iyi şöyle ki oynayışında da hayalet gibi olan versiyonunun gözleri bağlı. Çok güzel kozmetikler geleceğine de eminim. MK X deki 👹 Japon Ogre maskesi gibi bir şeyi vardı. Çeşitli varyasyonlarla muhteşem olucaktır.
MKX'te baya güçlü ve hızlı bir karakterdi. Havalı olmasına karşın komboları da iyiydi. Ben yine başarılı bir yapım olacağını düşünüyorum.

Mekan tasarımı ve grafik anlamında yine başarılı olsa da 11'den sonra daha iyi ne ekleyecekler merak içindeyim.
Oyun bence MK 9, MK X ve MK 11'in karışımına benziyor. Komboları karanterin çok zevkliydi daha da zevkli olmuş gibi duruyor. İnşallah daha başarılı bir yapım olur da zevkle oynarız oyunu.

Geri
Yukarı