Çözüm Mount and Blade Bannerlord koltuklanmış kargı vuruşu nasıl yapılır?

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sagoluyom

Femtopat
Daha fazla  
Bu konuyu bilgilendirme için açtım arkadaşlar başlıkta yazdığı gibi kargı vuruşu nasıl yapılır? Öncelikle atınızın belli bir hıza çıkması gerek, o hıza çıktıktan sonra sağ alt tarafta at kafasıyla mızrak gibi bir simge çıkıyor o simge çıktığında r1+l1 kombinasyonuyla aktifleştirebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konsollarda savaş alanında l1 ordu komutası r1 ise silah seçimi. O yüzden bu ikisine aynı anda basılamıyor. Çözüm yanlış

Konsollarda savaş alanında L1 ordu komutası R1 ise silah seçimi. O yüzden bu ikisine aynı anda basılamıyor. Çözüm yanlış.

Çözüm doğru kralım sadece her silah ve her hızda yapılmıyor başka bir kombinasyonu yok oyunda gerkli hıza ulaştığında L1 r1 yaparsan ve elindeki silah koltuklama vuruşu yeteneğine sahipse bunu yapabilirsin. Silahın özelliğe sahip olup olmadığını görmek içinde envanterde imceli üstüne getirip uzunluk hasar vb statlar ve silayın resmi arasındski beyaz küçük simgelere bakabilirsin imleçle üstüne gelip okuyabilirsin inanmazsanda imparatorlu medeniyerlerinde turnuvaya girip kargı ve atlı savaşçı olarak dnek geldiğinde öğrenebilirsin teşekkürler.

Hocam bende konsolda oynuyorum. Koltuklanmış kargının simgesinide biliyorum. Belirli bir hızın üzerine çıkınca alt tarafta yapılabileceğine dair simge görünüyor.
Sanırım 2 kere bitirdim. En son yarım duran bir save vardı. Bu konuyu görünce girip tekrar denedim ve olmadı.

Hocam bende konsolda oynuyorum. Koltuklanmış kargının simgesini de biliyorum. Belirli bir hızın üzerine çıkınca alt tarafta yapılabileceğine dair simge görünüyor.
Sanırım 2 kere bitirdim. En son yarım duran bir save vardı. Bu konuyu görünce girip tekrar denedim ve olmadı.

Olmamıştır kral yalan söylüyordun diyemem brn turnuvaya girdiğimde oluyor ama nornal savaşta mızrak vb kullanmadığım için bir şey diyemeyeceğim ama turnava oluyorsa savaşta neden olmasın.

Geri
Yukarı