Mount & Blade II: Bannerlord Kapalı Betaya Kayıt İçin Geri Dönüşü Yapılmadı

vzzn

Kilopat
Arkadaşlar TaleWorlds'un sitesinden kapalı beta kayıtı yaptırdım MB:Bannerlord için fakat hiç geri dönüş yapmadılar.
Ne zaman yaparlar?
Yayıncıları görüyorum oynuyorlar kapalı beta'da ben de oynamak istiyorum ve benim gibi onlarcası oynamak istiyor. Lakin bize geri dönüş yapılmadı, en azından ben öyle biliyorum. Arkadaşım da kayıt yaptırdı ona da yapmamışlar.
Yayıncılara vermişler sadece herhalde.
Geri dönüş yaptılar mı size?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gamescom standa gidenlere genelde kapalı beta kodu veriyorlar. Bu yayıncı ya da normal insan fark etmiyor.
Tabi gamescom gitmeyen ama büyük kitlelere hitap edenlere mail üzerinden ulaştırıyorlar. Sonuçta bu adamlar oyun hakkında tanıtım ve reklam yapabiliyorlar.

Site üzerinden kapalı beta test kayıtlarında ise sistem ya otomatik seçiyor. Ya da kimi görevlendirdilerse o kişi kapalı betaya insan seçiyor. Adı üzerinde kapalı beta, her kayıt olanı alacaklar diye bir şart yok.

Abi bana neden vermiyorlar? 3 farklı PC'den 3 farklı kayıt oldum bana vermiyorlar. Geri dönüş bile yapmadılar. Ben de denemek istiyorum, ben de oynamak istiyorum. Yıllarca bekledim. Sinirden ağlayacağım saçma bir şekilde ya.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı