Çözüldü MSI MAG CoreLiquid 240R V2 sıvı soğutma Gigabyte A520mk V2 anakarta uymuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Panda Serhat

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, Gigabyte A520mk V2 model anakart kullanıyorum işlemcim fazlaca ısındığı için MSI MAG CoreLiquid 240R V2 model sıvı soğutma satın aldım. Lakin içinden çıkan parçalar anakartıma büyük geliyor ve yuvalara denk gelmiyor vidalar. Bu konuda hakkında yardımlarınızı istiyorum, teşekkürler.

71kE0W+cCML._AC_UF350,350_QL80_.jpg

m_gigabyte-a520m-k-v2-1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Herkese merhaba, Gigabyte A520mk V2 model anakart kullanıyorum işlemcim fazlaca ısındığı için MSI MAG CoreLiquid 240R V2 model sıvı soğutma satın aldım. Lakin içinden çıkan parçalar anakartıma büyük geliyor ve yuvalara denk gelmiyor vidalar. Bu konuda hakkında yardımlarınızı istiyorum, teşekkürler.

Eki Görüntüle 2184985

Eki Görüntüle 2184984

Anakartın AM4 soket. Bu rehberi takip et uymama ihtimali yok.

Eki Görüntüle 2184985

Eki Görüntüle 2184984

Anakartın AM4 soket. Bu rehberi takip et uymama ihtimali yok.

Çözüm

Geri
Yukarı