Çözüldü MSI Vector GP7713VG laptopta klavye tuşları takılı kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

emre2558

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İşlemci
i9 13
Herkese merhaba, arkadaşlar bundan yaklaşık 1 ay önce yukarıda modelini belirttiğim laptopu satın aldım fakat aldığım günden itibaren klavye tuşları takılı kalıyor. Başta sadece oyun oynarken fark ediliyordu fakat artık yazı yazarken dahi bu olay gerçekleşiyor. Örnek vermek gerekirse bir FPS oyunu oynarken W tuşuna basıp ileri doğru gittiğim sırada elimi W tuşundan çeksem dahi birkaç saniye daha ileri gidiyor ve eğer elimi W tuşundan çekip başka bir yön tuşuna basarsam (asd tuşlarından herhangi biri) bu tuşları bırakana kadar W tuşuna basılı kalıyor ta ki elimi tüm yön tuşlarından çekip birkaç saniye ileri gidene kadar. Yazı yazarken ise şu şekilde fark ediliyor, mesela Technopat yazacağım teccccccc şeklinde C tuşu takılı kalabiliyor. Fiziksel bir sorun değil, belli başlı tuşlarda değil bu olay gerçekleşeceği zaman hangi tuşa bastıysam o tuş bu şekilde basılı kalıyor. SteelSeries GG'yi en baştan kurdum bir fayda etmedi. Yardımcı olursanız çok sevinirim, bilgisayarı bu yüzden servise göndermek istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Vatan Bilgisayar'dan 2 hafta evvel MSI Vector GP77 13vg modelini satın aldım RTX 4070'li modeli i7 13. nesil fakat aynı sorun bende de var 20-30 dakikada bir bu sorun yaşanıyor birkaç saniye boyunca hangi tuşa basarsam basayım o tuş basılı kalıyor 70 bin TL verdim bir de çıldırmak üzereyim abi sen çözebildinmi sorunu?

MSI recovery sayesinde sorundan kurtuldum.

Vatan bilgisayardan 2 hafta evvel MSI Vector GP77 13VG modelini satın aldım RTX 4070 li modeli i7 13. Nesil fakat aynı sorun bende de var 20-30 dakikada bir bu sorun yaşanıyor bi kaç saniye boyunca hangi tuşa basarsam basayım o tuş basılı kalıyor 70 bin TL verdim bide çıldırmak üzereyim abi sen çözebildinmi sorunu?

Vatan Bilgisayar'dan 2 hafta evvel MSI Vector GP77 13vg modelini satın aldım RTX 4070'li modeli i7 13. nesil fakat aynı sorun bende de var 20-30 dakikada bir bu sorun yaşanıyor birkaç saniye boyunca hangi tuşa basarsam basayım o tuş basılı kalıyor 70 bin TL verdim bir de çıldırmak üzereyim abi sen çözebildinmi sorunu?

MSI recovery sayesinde sorundan kurtuldum.

Çözüm

Geri
Yukarı