MTA San Andreas Inception RP beyaz harita oluyor

oTubbi

Zeptopat
Daha fazla  
MTA san andreasda inception RP ve başka sunucularda F11 de beya harita sorunu var reconnect veya benzer herhangi şeyler işe yaramıyor.

Bu şekilde.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (101).png
    Ekran Görüntüsü (101).png
    718 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu silip tekrar kurmayı denedin mi? Grafik kartının driver'ını güncellemek de işe yarayabilir, ona da bir bak istersen. Türkiye Roleplay'de adminim bende. Türkiye Roleplay'de çok şükür böyle bir sorun yok.

Oyunu silip tekrar kurmayı denedin mi? Grafik kartının driver'ını güncellemek de işe yarayabilir, ona da bir bak istersen. Türkiye Roleplay'de adminim bende. Türkiye Roleplay'de çok şükür böyle bir sorun yok.
tekrar kurdum driverlarla ilgisi olduğunu sanmıyorum başka bir konu da gördüm bir arkadaşta daha başka bir yöntemle geçmiş fakat onun yöntemde işe yaramadı oyunda 3 kere forum açtım raporlarla ilgilenen arkadaşlar reconnectten başka bir fikirleri olmadığını söylediler

tekrar kurdum driverlarla ilgisi olduğunu sanmıyorum başka bir konu da gördüm bir arkadaşta daha başka bir yöntemle geçmiş fakat onun yöntemde işe yaramadı oyunda 3 kere forum açtım raporlarla ilgilenen arkadaşlar reconnectten başka bir fikirleri olmadığını söylediler
O zaman sanırım yapacak başka bir şey yok. MTA San Andreas'ı silip yeniden yüklemeyi dene son çare olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı