MTB Bisiklet İç Lastik Tavsiyesi

Daha fazla  

Dosya Ekleri

• 20210909_132001.jpg
    20210909_132001.jpg
    114,4 KB · Görüntüleme: 71
Bunu al oto sibop hiç uğraştırmaz.
Ayrıca pompanin ucunu döndürüp içindekileri ters çevirirsen ince siboba uyar.

Bunu al oto sibop hiç uğraştırmaz.
Ayrıca pompanin ucunu döndürüp içindekileri ters çevirirsen ince siboba uyar.
Teşekkürler

Eğer jantınızda ikisini de kullanmak için aparat yoksa ince sibop takamazsınız. İç lastik olarak Michelin iyidir ama kendim Decathlon'un iç lastiklerini ve CST'nin iç lastiklerini kullanıyorum ve sorun yaşamadım. Markasız olmadıkça bence en ucuzunu tercih edebilirsiniz.

Eğer jantınızda ikisini de kullanmak için aparat yoksa ince sibop takamazsınız. İç lastik olarak Michelin iyidir ama kendim Decathlon'un iç lastiklerini ve CST'nin iç lastiklerini kullanıyorum ve sorun yaşamadım. Markasız olmadıkça bence en ucuzunu tercih edebilirsiniz.
Bir tane sibop yeri var ama bilemiyorum, cetvelle vs milim milim ölçerek bulunur mu acaba? Veya denerim, uyumsuzluk olursa iade ederim.

Bir tane sibop yeri var ama bilemiyorum.
Örneğin benim kullandığım Mavic 117 çemberlerde ince sibop takmak için o deliği küçülten bir aparat geliyor. Sizin jantınızda fotoğraftan gözüktüğü kadarıyla kalın sibop kullanıyorsunuz ve bisikletin yanında aparat gelmediyse uymaz. O aparatın pek satıldığında denk gelmedim.

Örneğin benim kullandığım Mavic 117 çemberlerde ince sibop takmak için o deliği küçülten bir aparat geliyor. Sizin jantınızda fotoğraftan gözüktüğü kadarıyla kalın sibop kullanıyorsunuz ve bisikletin yanında aparat gelmediyse uymaz. O aparatın pek satıldığında denk gelmedim.
Anladım çok sağ olun. Kalın alayım o zaman, ince-kalın beni pek de ilgilendirmiyor. Yani farkında bile değildim hangisini kullandığımın.

Geri
Yukarı