Nasıl A2 İspanyolca ve Almanca öğrenilir?

St4B0l1zm4

Centipat
Daha fazla  
Konuda belirttiğim gibi, ayrıntıları ile:
İsnapyolca ve Almanca'yı A2 seviyesinde (ikisi de) nasıl kısa zamanda öğrenebilirim?
Acı çekmek ile ilgili bir sorunum yok zaman ile ilgili sorunum var, sıkı bir çalışmanın hoşuma gitmemesi yapacağım şeyi değiştirmez.
Birçok Online görsel (video) şeklindeki kaynaklı derslerde gördüğüm şey öğretmenlerin bize ne belirtmek için ne dememiz gerektiğini söylemesi.
İspanyol ve alman kültüründeki kelimelerin felsefi anlamları ya da görgü kuralları ile ilgilenmiyorum, kısaca öğretmen bana sabahları nasıl selam vereceğimi değil aklımdan geçen şeyleri Almanca/İspanyolca şekilde nasıl söyleyeceğimi öğretmeli.
*Yani bana "sabahları "guten morgen" diyeceksin" değil kelimelerin anlamlarını söylemeli.
Demek istediğimi anladınız diye tahmin ediyorum, şimdiden teşekkürler ve tekrardan netleştiriyorum:

Almanca ve İspanyolca öğrenmeliyim.

Uygulamaları boşver, YouTube üzerinden izleyerek çalış adamla aynı anda tekrar et. Telefonuna videoları indirip toplu taşımada dinleyebilirisin. Tabii insanların yanında Almanca kelimeler söyleme, yalnız başınayken veya boş sokaktayken yapılmalı o.

Kanal önerisi olarak Almanca Kolay öneririm.

Kursa gitmek en mantıklısı Fransızca için Duolingo'ya baktım hiçbir işe yaramadı kursa gittim şimdi anlaşılabilecek kadar konuşuyorum. Aynı şekilde video da izleyebilirsin hoca bize video izleyin boş zamanlarınızda demişti.

Geri
Yukarı