Banka/Kart Nays Mart Fırsatları

• Konuyu başlatan TOCA
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 3B
TCMB'ye de güvenemiyoruz ki 😂 Gördük onların da denetimlerini. Kullanan epey insan var tabi. Sadece dijital platform için kullanılsa aslında ne kaybedebilirsin zaten ama işte insan ona güvenip de iş yapmak istemeyebiliyor. Nays en azından İş Bankası'na bağlı.
O bizim problemimiz değil maalesef. Dijital uygulamalar ne ise bankalarda o şekilde. Hepsinin üstünde denetleyici bir kurum var. Devletin bir kurumu. Doğruluğu yanlışlığı tartışılır ama sonuç olarak Devletin bir kurumunda denetim altında. Bir problem olduğunda muhattap belli.

Hocam Sipay'a güvenmiyorum.

Haklısınız, alıştığımız bankaları arkalarında göremeyince insan ister istemez bu tür ödeme sistemlerinden şüpheleniyor. Size güven vermesi açısından bir örnek vereyim. Çalıştığım şirket uluslararası cirosu milyar dolarlar olan global bir marka ve Türkiye'de Online ödeme sistemimiz de Sipay'ın ödüyor sistemini kullanıyoruz.
Nays'ı market, Online alışveriş, fatura gibi kullanabildiğim her alan da aktif olarak kullanıyorum. Sipay'ı sadece YouTube aile paketinde kullanıyorum hiçbir sıkıntı çıkmadı şimdilik. YouTube para çekeceği zaman kartı kullanıma alıyorum, çekim olduktan sonra kartı pasif ediyorum. Nays'ın bu son güncellemesinden sonra YouTube için Sipay şu an alternatifsiz. Hiç bakmamıştım aylık limitede 100 TL yükseltmişler. Daha önce 75 TL idi. Böylece Amazon Prime için de yer açılmış oldu. Gerçi şu an Samsung sayesinde 6 aylık Prime kullanıyorum 😀 son işlemimin ekran görüntüsünü de bırakıyorum. 46 TL'ye 6 kişi premium kullanıyor şu an en iyi seçenek. İyi akşamlar.

sipay2.png

Haklısınız, alıştığımız bankaları arkalarında göremeyince insan ister istemez bu tür ödeme sistemlerinden şüpheleniyor. Size güven vermesi açısından bir örnek vereyim. Çalıştığım şirket uluslararası cirosu milyar dolarlar olan global bir marka ve Türkiye'de Online ödeme sistemimiz de Sipay'ın ödüyor sistemini kullanıyoruz.
Nays'ı market, Online alışveriş, fatura gibi kullanabildiğim her alan da aktif olarak kullanıyorum. Sipay'ı sadece YouTube aile paketinde kullanıyorum hiçbir sıkıntı çıkmadı şimdilik. YouTube para çekeceği zaman kartı kullanıma alıyorum, çekim olduktan sonra kartı pasif ediyorum. Nays'ın bu son güncellemesinden sonra YouTube için Sipay şu an alternatifsiz. Hiç bakmamıştım aylık limitede 100 TL yükseltmişler. Daha önce 75 TL idi. Böylece Amazon Prime için de yer açılmış oldu. Gerçi şu an Samsung sayesinde 6 aylık Prime kullanıyorum 😀 son işlemimin ekran görüntüsünü de bırakıyorum. 46 TL'ye 6 kişi premium kullanıyor şu an en iyi seçenek. İyi akşamlar.

Eki Görüntüle 2130114
Hocam çok teşekkürler ben de mecburen artık kullanmaya başlayacağım gibi. Vakit ayırıp yazmışsınız emeğinize sağlık.

Eki Görüntüle 2130114
Asıl problem kampanya bu ay son. Geçen sene 1 senelik uzatmışlardı. Bu sene 3 ay uzattılar. Devam eder umarım.

Hocam yeni üye oldum etsin. 😃

Sipay'ın eski kullanıcılarının dediğine göre, bir periyot (3 ay) açıklıyorlar ama bütün sene devam ettiler şeklinde. İnşallah aynı şekilde devam ederler. Kendi adıma, Nays'ın %50 karşıladığı ve bireysel premium un 299 TL olduğu zaman senesi 200 TL'ye 2 yıllık stok yapmıştım😁 2025 ortalarına kadar o kısmını düşünmüyorum.

Eki Görüntüle 2130114
Hocam bu hediye parayı çekmenin yolu yok değil mi yav?

Hocam bu hediye parayı çekmenin yolu yok değil mi yav?

Var. Nays hesabı kimin adına kayıtlı ise aynı kişinin başka banka hesabından bir kere Nays hesabına para göndermesi yeterli. Ondan sonra Nays hesabı onaylı hale geliyor ve para yükleme limiti 2.750 TL'den 50.000 TL'ye yükseliyor. Nays'ta biriken paraları ücretsiz olarak diğer banka hesabına, başka banka hesaplarına gönderebilir veya işbank atmlerinden kare kod okutarak biriken paraları çekebilirsiniz. Onaylı hesabın bir avantajıda şöyle, bu 2.750 limit "yüklediğin paralar+geri ödemeler" toplamı oluyor. İlk zamanlarda limit dolduğundan dolayı alamadığım geri ödemeler olmuştu 😄

Sonradan fark ettim Sipay'daki parayı kastetmişsin :) şu an benim için tek işlevi olan YouTube Premium'u çözdüğü için pek kurcalamıyorum. Ama ATM ile para çekme ve QR ile ödemede var. Yukarıda yazdıklarımda bilgi amaçlı kalsın dedim :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı