Netflix, uygulaması ve Edge'de kasıyor

limsthehell

Kilopat
Daha fazla  
Windows Store üzerinden indirdiğim Netflix uygulaması sürekli olarak takılıyor. Microsoft Edge'de de aynı şekilde donanım hızlandırma açıkken oluyor, kapattığımda düzeliyor. Yani 720P'de bir sıkıntı yok, 1080p sürekli olarak takılıyor. Sistem güncel. Sorunun nedeni nedir?

Donanım yetersizliği denebilir.

Donanım yetersizliği denemez hocam, bilgisayarım Lenovo Ideapad Gaming 3, 3050 Ti ve R5 5600H olan versiyon. 1080p videoyu da kaldırmazsa bu bilgisayar zaten :D
Sorun AMD'nin ekran kartı driver'ında. İnternet üzerinden manuel son sürümü indirdiğimizde bu sorun yaşanıyor. Fakat Windows Update bu güncellemeyi yaptığında sorun ortadan kalkıyor ve 1080p hatta 4K sorunsuz olarak izleyebiliyorum. Gerçekten çok garip.

Donanım yetersizliği denemez hocam, bilgisayarım Lenovo Ideapad Gaming 3, 3050 Ti ve R5 5600H olan versiyon. 1080p videoyu da kaldırmazsa bu bilgisayar zaten :D
Sorun AMD'nin ekran kartı driver'ında. İnternet üzerinden manuel son sürümü indirdiğimizde bu sorun yaşanıyor. Fakat Windows Update bu güncellemeyi yaptığında sorun ortadan kalkıyor ve 1080p hatta 4K sorunsuz olarak izleyebiliyorum. Gerçekten çok garip.
Ek olarak windows update'in yaptığı sürücü güncellemesiyle manuel güncelleme de sürekli çakışıyor zaten. Replace hatası veriyor sürekli. AMD mobil bilgisayarlarda uygulama optimizasyonu konusunda beni hiç memnun etmiyor maalesef. Bundan sonra Intel'den devam çok çektirdi bana çünkü.

Geri
Yukarı