Giyim Nike Downshifter 12 Road Running Siyah Erkek Koşu Ayakkabısı 1479 TL

AdaBagcibasi

Hectopat
Süper Moderatör
Makaleler
8
Daha fazla  
Satıcı Hepsiburada o yüzden orijinal olduğuna güvenebilirsiniz. Sadece siyah rengi var ama bütün numaralar mevcut. Piyasadan yaklaşık 250-300 TL daha uygun.

1699970244660.png

Yaklaşık 1 aydır 1250₺, bazen 4 günde geliyor bazen 10 iş gününde kapında oluyor, mağazadan aldığından daha temiz, giyilmemiş, kutusu dahi yıpranmamış halde geliyor.
Lakin Nike markasında alabileceğiniz en az rahat ayakkabı bu olabilir. Ben şahsen FLO'da denedim ve beğenmedim. Almadım.

Not: Beden kalmadığını biliyorum. Bilgi vermek için paylaştım. 1 Aydan beri her beden mevcuttu. Pek tutulan bir model değil. Daha yeni bitmiş bedenleri...

İndirimler için;

Siteyi takip ederseniz indirimleri yakalayabilirsiniz.
Son aldığım deri modelde kırışık katman olduğu için iade etmek zorunda kaldım. Üstelik 2-3 gün giymeme rağmen iade kabul edildi...

1699989933523.png

42 numaraya geçince ₺1.873 oluyor...

Ayrıca Downshifter serisini de hiç sevmiyorum. 8'ini kullanmıştım, 2 ayda ön filesi delindi. Rahat da değildi ayakkabı.
Hepsiburada'nın stokları bitmiş, ben konuyu açtığımda neredeyse tüm numaraları kontrol ettim ve stok vardı. Dikkat ederseniz numara değiştirince fiyatı artanların satıcısı Hepsiburada değil.

Geri
Yukarı