No signal hatası

eubadam

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
XPG Lancer Black 8GB 5200MHz CL38 DDR5 Ram (2x)
SSD veya HDD modeli
Kingston NV2 1TB NVMe PCIE 4.0 Okuma 3500MB-Yazma
Ekran kartı
MSI GeForce RTX 4060 OC Ventus 2X Black 8GB GDDR6
Anakart
MSI PRO A620M-E 6000MHz (OC) DDR5 Soket AM5 M.2 mA
İşlemci
AMD Ryzen 5 7500F MPK 3.7GHz 32MB 6 Çekirdek AM5 i
Öncelikle gaming.gen.tr sitesinden hazır bir bilgisayar topladım fakat donanım kurma konusunda çok bir bilgim yok o yüzden kurulu yollamalarını rica ettim ama bildiginiz üzere ekran kartı kurulu gelmez. Pinler kırılmasın diye galiba neyse dün akşam arkadaşımla beraber ekran kartını takıp bilgisayarı monitore bağladım fakat no signal hatası aldım. Ekran kartının fanları çalışıyor RAM'leri çıkarıp taktım fakat sorunu çözemedim. Bilginiz varsa yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle gaming.gen.tr sitesinden hazır bir bilgisayar topladım fakat donanım kurma konusunda çok bir bilgim yok o yüzden kurulu yollamalarını rica ettim ama bildiginiz üzere ekran kartı kurulu gelmez. Pinler kırılmasın diye galiba neyse dün akşam arkadaşımla beraber ekran kartını takıp bilgisayarı monitore bağladım fakat no signal hatası aldım. Ekran kartının fanları çalışıyor RAM'leri çıkarıp taktım fakat sorunu çözemedim. Bilginiz varsa yardımcı olur musunuz?
Kabloyu ekran kartınıza bağladığınıza emin olun. Aynı sorunu sistemimde bende yaşamıştım. Ekran kartınız tam oturmamış olabilir.

Kabloyu ekran kartınıza bağladığınıza emin olun. Aynı sorunu sistemimde bende yaşamıştım. Ekran kartınız tam oturmamış olabili

Kablolar takılıyken fotoğraf cekip atar mısınız?

Görüntü kablosunu ekran kartı yerine anakarta bağlamış olabilirsiniz.
Ekran kartına taktım ondan eminim fotoğrafı akşama doğru atarım anlarsınız

Geri
Yukarı