Çözüldü Note 12 Pro telefon ile Note 12 Plus kılıfları aynı mıdır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xAlperx

Hectopat
Merhaba, cihazım Redmi Note 12 Pro Plus 5G. Telefonumun Türkiye'de satısı olmadığı için kılıf bulmakta zorlanıyorum ancak Pro 5G modelinin kılıf seçeneği daha çok. Dıs görünüs olarak aynı gibi gözüküyorlar, kılıf da farklılık olur mu yoksa benim telefonuma da uyar mı? Konu hakkında bildisi olan birisi varsa aydınlatabilir mi?

Çözüm
Merhaba, cihazım Redmi Note 12 Pro Plus 5G. Telefonumun Türkiye'de satısı olmadığı için kılıf bulmakta zorlanıyorum ancak Pro 5G modelinin kılıf seçeneği daha çok. Dıs görünüs olarak aynı gibi gözüküyorlar, kılıf da farklılık olur mu yoksa benim telefonuma da uyar mı? Konu hakkında bildisi olan birisi varsa aydınlatabilir mi?

Farklılık var.
Note 12 Pronun arka kapağı düz: Note 12 Plus'ın arka kapağı kıvrımlı.
1702234755285.png
1702234766513.png

Farklılık var.
Note 12 Pronun arka kapağı düz: Note 12 Plus'ın arka kapağı kıvrımlı.
1702234755285.png
1702234766513.png

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı