Note 4 için NILLKIN Temperli Cam Ekran Koruyucu İncelemesi

Merhaba arkadaşlar. Sizlere telefonum için satın almış olduğum ekran koruyucuyu tanıtmak istiyorum. Kullanmış olduğum telefon Samsung Galaxy Note 4. Bildiğiniz üzere bu modelin ekranı kenarlardan kavis alarak hafif bir şekilde bombeleşiyor. Bu yüzden tatbik edilen temperli cam koruyucuların kenarlarında eğimden dolayı boşluk kalıyor. Zamanla bu boşluklardan içeriye toz ve pislik girerek kötü bir görüntü oluşturuyor. İnternette dolaştığım forumlarda Note 4 sahiplerinin büyük bir kısmının bu durumdan şikayetçi olduğunu gördüm. Spigen'in temperli cam koruyucusunun 99 lira olduğunu görünce o paraya öküz alınır diyerek almaktan vazgeçtim. Tecrübe pahalı bir olaydır. Pişman olmamak adına hummalı bir araştırma yaparak Nillkin markasına ulaştım. Çin malı olmasına rağmen Youtube'taki videoları ile güvenimi kazandılar. 39 liraya zor bela bulabildim ve sipariş verdim. Ertesi gün elime ulaşan ürünün üzerindeki hologramlar, bandroller ve içerisinden çıkan doğrulama kodu ile beni şaşırttı doğrusu. Bu kadarını beklemiyordum. 9H sertliğinde ve HD şeffaflıkta. Kutu içeriği ise oldukça tatmin ediciydi. Arka kamerayı bile düşünmüşler ve lensin çizilmesini önlemek için iki adet koruyucu koymuşlar. Ekran koruyucuyu telefonuma taktım. Çok hassas ve S-Pen kullanımını hiç etkilemiyor. Kesimi ve kalitesi çok iyi. Herhangi bir hava kabarcığının olmaması ve kenarlarının tam oturması ile gönlümü kazandı. Note 4 kullanıp temperli cam ekran koruyucu arayan arkadaşlara tavsiye ederim. Satın alma linki Nillkin Galaxy Note 4 Tempered Glass Cam Koruma 873 - n11.com Görselleri paylaşayım.

640x426xDSC9948-640x426.jpg.pagespeed.ic.eZ2t8i9Mri.jpg

Ekran Alıntısı.JPG

_MG_3474.jpg
_MG_3468.jpg
_MG_3470.jpg

Bu da videosu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de alsam mı diye düşünüyorum fakat kılıfım zaten kalın bunu da takarsam telefonum resmen başka bir telefon olacak. Sence almalı mıyım? Kılıfım ledli kitap gibi açılan kılıf varya ondan.

Bende de ledli kılıftan var hiçbir şekilde kalınlaştırmıyor. Zaten milimetrenin 1/3 oranında inceliğe sahip. Kaliteli bir cam. Sararmıyor ve güneşte rengarenk olmuyor. Kalite fışkırıyor resmen.

Nilkin mukemmel kaliteli bir markadir. Cin mali olmasi aldatmasin sonucta iphone da çinde toplaniyor. Ayrica ahlaksizlar kendi markalari tuttumu onunda sahtesini yapiyor. Yani nilkin alirken orjinal olmasina dikkat edin. Çok kaliteli bir markadir.

İnceleme için teşekkürler. Emeğine sağlık. Bence koruyucuile beraber cüzdan kılıf veya kapağı sert bir kılıf olur ise kaya gibi oluyor telefon. Note 2 kullanıyorum cüzdan kılıf ile kaya gibi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı