Çözüldü OBS ile video çekmek kaç GB internet yer?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MajeurDeLa

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Technopat'lı, ben OBS ile oyunlarda veya yaptığımız aktivitelerde klip çıkartmak istiyorum. Bunun için bilgisyarımda halihazırda olan OBS'i kullanacağım. Ama Superbox olduğu, ve sınırlı internet olduğu için, biraz şüpheliyim. 1 saat bir kullanımda kaç mb/gb yer, bilgisi olan biri aydınlatırsa sevinirim. İnternette bulamadım.

Çözüm
OBS ile kayıt almak internetinizden yemez.
Sadece yayın açmak yer.
Merhaba Technopat'lı, ben OBS ile oyunlarda veya yaptığımız aktivitelerde klip çıkartmak istiyorum. Bunun için bilgisyarımda halihazırda olan OBS'i kullanacağım. Ama Superbox olduğu, ve sınırlı internet olduğu için, biraz şüpheliyim. 1 saat bir kullanımda kaç mb/gb yer, bilgisi olan biri aydınlatırsa sevinirim. İnternette bulamadım.
obs ile video almak alan kaplamıyor (İnternetten) diye biliyorum

Merhaba yayın yaparsanız internetinizi tüketir kayıt yaparsanız bilgisayarınızın hafızasında yer kaplar eğer kalitesi fazla olursa daha fazla yer kaplar bunu YouTube'a filan yüklerseniz o zaman fazla internet tüketir eğer sormak istediğiniz bu ise dediğim gibi. Ayrıca videoyu çektikten sonra handbrake ile boyutunu düşürebilirsin bu şekilde videoyu yüklerken fazla internet yemez

Ekran kaydı internet yemez. Yayın yapmak interneti yer.

Geri
Yukarı