Çözüldü OBS'te ses yankı yapyıor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KasapBey

Centipat
Daha fazla  
Konuyu nereye açsam bilemedim. OBS Twitch yayını yapıyorum. Masaüstü sesi alıyorum. Ses 1 kez geliyor, OBS sesi tekrar bana verdiği için ve masaüstü sesi aldığım için ses sürekli yankı yapıyor ve sonsuz kez tekrarlanıyor. Nasıl çözeceğim bir türlü yapamadım.

Çözüm
Mixer için ekran görüntüsü ya da video ekler misin? Ses yarlarını da görmem gerek.

Sorunu çözdüm. Ben yayını PC'den yaparken ses testi yapıyorum, ve Google'da yayınımı açıp izliyorum. Oyundan ses gelince yayına gidiyor normal olarak. Bende yayını izlediğim için masaüstü sesi alındığı için yayın sesini bir daha yayına vermiş oluyorum. Bu da sonsuza kadar yankı yapıyor
Mixer için ekran görüntüsü ya da video ekler misin? Ses yarlarını da görmem gerek.

Sorunu çözdüm. Ben yayını PC'den yaparken ses testi yapıyorum, ve Google'da yayınımı açıp izliyorum. Oyundan ses gelince yayına gidiyor normal olarak. Bende yayını izlediğim için masaüstü sesi alındığı için yayın sesini bir daha yayına vermiş oluyorum. Bu da sonsuza kadar yankı yapıyor

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı