Oculus Quest 2 nereden alınır?

my_kanks

Zeptopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: RYZEN 5500
GPU: RTX 3050 8GB
Motherboard: ASUS EX-A320M-GAMING A320
Display: GamePower ACE A10 75hz | EXCALIBUR 27 inc 200hz
RAM: 16GB
ssd: 1TB
Keyboard: Gamepower calypso | red switch
headphone: GamepowerRanger Siyah 7.1
Meslek
oğrenci | elektrik ve tasisat |
Yakin zamanda VR gozluk almak istiyorum ama VR gozlukler hakkinda hiçbir şey bilmiyorum mesela 128 GB ile 256 GB arasindaki fark nedir? Veya dusunceme gore boyle bir GB olayi varsa bilgisayar olmadanda oyun oynanabiliyor mu?
Model olarak bu bunu sectim bütçem 16-17 bin arası.

Oculus Quest 2 all-ın-One kablosuz VR sanal gerçeklik gözlüğü 256 GB​

Sectim ama her yerde 13 bin ile 20 bin arasinda fiyat goruyorum. Bende uyguna oldugunu dusundugum N11 sitesinde gordugum ilana baktim kargo gibi islerde cok anlamıyorum. Hangisi guvenilir hangisi guvenilmez?

Bukonuda beni aydinlatirsaniz cok sevinirim.
Hakkinda konustugum satici sayfasinin linki:

Yakin zamanda VR gozluk almak istiyorum ama VR gozlukler hakkinda hiçbir şey bilmiyorum mesela 128 GB ile 256 GB arasindaki fark nedir? Veya dusunceme gore boyle bir GB olayi varsa bilgisayar olmadanda oyun oynanabiliyor mu?

Sectim ama her yerde 13 bin ile 20 bin arasinda fiyat goruyorum. Bende uyguna oldugunu dusundugum N11 sitesinde gordugum ilana baktim kargo gibi islerde cok anlamıyorum. Hangisi guvenilir hangisi guvenilmez?

128 ile 256 arasında büyük bir fiyat farkı yok ise 256 tercih edebilirsiniz onun dışında gereksiz. Ya sahibinden ya da N11 gibi sitelerden alabilirsiniz benim tercihim 2.el olarak sahibinden üzerinden almanız olacaktır. Bilgisayar olmadan da oynayabiliyorsunuz o GB olayı zaten bilgisayar dışı içine yüklediğiniz oyunlarda geçerli ve 128 GB gayet yeterli olacaktır.

Hilltown D&R'de var

Geri
Yukarı