Öğretmen sigara içerken gördü ne yapacağım ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence git konuş sigara kullanıyorum diye söyle. Ama okul içinde kullanmadığını ve kullanmayacağını anlat. Ailen biliyor ise sorun olmaz. Ama bilmiyor ise ailene söylememesi için alttan al efendi bir şekilde konuş. Bırakmaya çalışıyorum. Okul çevresinde kullanmayacağını söyle. Hata yaptığımın farkına vardım biraz alttan al ve biraz da huyuna git. Bir şey olacağını sanmıyorum.

Tamam arkadaşlar, tavsiyeleriniz için çok sağ olun. Yarın neler olacağını söylerim, hayırlı akşamlar.

Almanya'da sigara şeklinde sakızlar vardı. Bir şekilde onlardan bulabilirsen atlatabilirsin diye düşünüyorum.

Bizim bedenci bizden sigara istiyordu içmek için. Paket çıkartırsan paketi alıp kendi içiyordu hey gidi hey.

İlk olarak sigaranın sağlığa zararlı olduğunu herkes biliyor, bilmiyorsa gitsin denize atsın kendini.
Okul içinde içilmeyen sigaradan yönetim seni sorumlu tutamaz normalde. Ancak bazı arkadaşların dediği gibi üniforman üstünde ve ona rağmen söylenildi ise sadece kızmak ve ailene haber vermekle yetinirler. Ceza almazsın. Bir daha zararlı olduğunu bile bile salaklık etmeyin, içmeyin şu lanet şeyi.
Sigara eziyetli ölümdür, kurşun direkt ölümdür. Arasındaki fark biri ile hızlı, diğeri ile yavaş gidersin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı