Rehber Önerdiğim Tarayıcı Uzantıları

Bunlar da benim kullandıklarım.

Hocam bu uzantı bayağı iyi gözüküyor, yükledim ben de. Teşekkürler :)
Ayrıca @unnamedington hocam da bu konu hakkında detaylı ve güzel bir rehber hazırlamış:

Blackbox adlı eklenti de listeye eklenebilir. Bu eklentinin amacı, örnek vermek gerekirse bir kodlama eğitim videosu izliyorsunuz ve video içerisinde yazılan kodları yazmaya uğraşmak istemiyorsunuz. Bu eklenti direkt screenshot alır gibi yazılanları seçmenize olanak sağlıyor. Tavsiye ederim.

Augmented Steam: Tarayıcı üzerinden Steam'dan herhangi bir oyuna baktığınız zaman ne zaman hangi fiyata düştüğünü görebiliyorsunuz. Ona göre indirim bekleyebilirsiniz.
Bitwarden: Şifre yöneticisidir kendisi. Şifre unuttum derdine son verebilirsiniz. Login ekranlarında eklentiye tıklayarak otomatik giriş yapabilirsiniz. Biraz araştırın çok beğenirsiniz.
Imagus: Bir sitedeki resimleri mouse'u üzerine getirerek orijinal kalitesinde daha büyük görebileceğiniz bir eklenti.
Search by Image: Adından da anlaşılacağı üzere herhangi bir resime sağ tık yaparak istediğiniz arama motorunda kolaylıkla o resmi arayabileceğiniz bir eklenti.
Video Speed Controller: Youtube videolarında ya da hızlandırma seçeneği olmayan başka sitelerdeki videolarda videoyu istediğiniz hıza getirmeyi sağlayan eklenti. 20x bile yapabiliyorsunuz.
Youtube-shorts block: Shorts videolarını direkt normal video gibi açmanızı sağlayan eklenti.
Subs Translate: Youtube'da altyazı ile yabancı bir video izliyorsunuz ama o an ne dediğini anlamadınız, basıyorsunuz eklentiye otomatik olarak translateyi açıp o cümleyi size çeviriyor. Ama Chrome Web mağazasında yok sanırım. Firefox'da var. Linkten dosyayı indirerek chrome://extensions yazarak kendiniz eklemeniz gerek.
Not: Hiçbir eklentiden dolayı yaşayabileceğiniz problemlerden ötürü sorumluluk kabul etmemekteyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı