OLED ekranlı laptop tavsiyesi

furyzer0

Hectopat
Herkese merhabalar bu forumda yeni üyeyim sizden bir soru bir de tavsiye rica edeceğim.
İlk olarak 2010 yılından beri OLED ekranların laptoplara gelmesini bekliyorum geldi mi gelecek mi bilgisi olan cevap verirse sevinirim.
İkinci olarak 2017 yazında(haziran-ağustos gibi) laptop alacağım GTX 1060 modeli ülkemizde 1400 TL civarı olmasına rağmen 1060 ile gelen laptoplar şu an en az 5500 TL civarında ve i7 ile geliyorlar. Benim i7 ye ihtiyacım yok ve i5 ile i7 arasındaki farkın fiyat farkına değmediğini düşünüyorum . Acaba benim alacağım zaman fiyatları 4500 civarına düşer mi ve ya i5li modeller gelecek midir şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oled ekran ultrabooklara baktım bende ama istediğim gibi bulamadım en yakın özellikte olan zenbook ama onda da oled ekran yok.
İmkan olsa oled ekranı iyi bir konfigurasyona kendim takmak isterdim ama toplama bilgisayar gibi olacağından ve imkan vermeyeceğini düşündüğümden hiç yeltenmedim.
Halen oled laptop bakıyorum ama piyasada göremedim ben mi bulamıyorum yoksa gerçektenmi yok bilemiyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı