Omix X5 donuyor

kılıçhan

Hectopat
Merhaba, alalı daha 1 gün oldu TikTok'ta hızlı hızlı aşağı yukarı yapınca donuyor. Acaba bu durum normal mi? Telefon işlemcilerinden hiç anlamam bu işlemciyle donma normal mi? tTelefonun ana menüsünde falan hiçbir donma yok aşırı akıcı ama TikTok ve Play Store'de donuyor takılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen sene Omix X500 kullanmıştım 2 ay sıfır cihazdı. Bazen kendi kendine yeniden başlıyor bazende kapanıyordu. Çok sıkıntılı cihazlar beş para etmez.
Programları kaldır yeniden yükle olmazsa format at bu da olmazsa garantiye yolla. Son çarede satıp kurtulmak.
Bu arada cihazı kaça aldın

Merhaba, alalı daha 1 gün oldu TikTok'ta hızlı hızlı aşağı yukarı yapınca donuyor. Acaba bu durum normal mi? Telefon işlemcilerinden hiç anlamam bu işlemciyle donma normal mi? tTelefonun ana menüsünde falan hiçbir donma yok aşırı akıcı ama TikTok ve Play Store'de donuyor takılıyor.
X5'i denemedim çok bilmiyorum sorunları ama ben X400'ü kullanıyorum hala, performanstan memnunum. Sarjla alakalı sorunu olmuştu. Yetkili servislerini arayınca cihazla ilgilenip, gönderdiler. Gerçi batarya mı değişti, yazılım mı yüklendi bilmiyorum ama 0 gibi geldi valla. Sen bi müşteri hizmetlerini ara istersen ben bu numarasından ulaşmıştım. 0850 474 6649. Yeni telefon almak çok külfet şu ara

Geri
Yukarı