Opel combo teyp sigortası nerede bulunuyor?

Ahmet Çınar058

Centipat
Daha fazla  
2009 combo aracımda teyp şase yapıp muhtemelen sigortasını attırdı. teybin arkasında bulunan sigorta sağlam fakat sokete elektrik gelmiyor. başka bir yerde sigorta varsa nerede?

Ben pek anlamıyorum ama kullanım kılavuzunda hepsinin yerinin yazıyor olması lazım. İnternette Combo kullanım kılavuzu (2009'da basılmış) buldum, yanlış anlamadıysam ve arabanız 1.3 CDTI ise aradığınız sigorta 12 numara.
IMG_20240330_183650.jpg

1.7 DTI sigorta kutusundaki yeri de şu şekilde:
IMG_20240330_190351.jpg

Son düzenleme:
Ben pek anlamıyorum ama kullanım kılavuzunda hepsinin yerinin yazıyor olması lazım. İnternette combo kullanım kılavuzu (2009'da basılmış) buldum, yanlış anlamadıysam ve arabanız 1.3 CDTI ise aradığınız sigorta 12 numara.Eki Görüntüle 2154589

1.7 dtı sigorta kutusundaki yeri de şu şekilde: Eki Görüntüle 2154603

12 numara teyp sigortası olacağını düşünmüyorum büyük sigorta çünkü ve arabada 12 numara sigorta yok 5 10 7.5 40 vb.

12 numara teyp sigortası olacağını düşünmüyorum büyük sigorta çünkü ve arabada 12 numara sigorta yok 5 10 7.5 40 vb.
sketch-1711868528876.jpg

Kullanım kılavuzuna göre, orta konsoldaki ekran ile teyp arasında bir bağlantı var gibi gözüküyor (infotainment system). Bu infotainment system'i sigorta kutusunda takip edince de 12 numaralı kısma ulaşıyoruz.

Sorun teypte değil direkt ekrandaysa (infotainment display) , o da sigorta kutusunun 3 numaralı kısmında bulunuyor. 3 numarada ayrıca gösterge paneli, aydınlatma anahtarı, korna, dörtlüler, merkezi kilit sistemi bulunuyor.

Kullanma kılavuzunda bir yanlışlık mı var diye baktım ve Opel'in sitesinde orijinal Türkçe kullanım kılavuzu listesini buldum. 2008 - 2009 -2010 kılavuzlarını karşılaştırdım ama orada da bir farklılık göremedim. Bir de siz bakın isterseniz, belki gözümden kaçmıştır.

Eki Görüntüle 2155138

Kullanım kılavuzuna göre, orta konsoldaki ekran ile teyp arasında bir bağlantı var gibi gözüküyor (infotainment System). Bu infotainment System'i sigorta kutusunda takip edince de 12 numaralı kısma ulaşıyoruz.

Sorun teypte değil direkt ekrandaysa (infotainment display), o da sigorta kutusunun 3 numaralı kısmında bulunuyor. 3 numarada ayrıca gösterge paneli, aydınlatma anahtarı, korna, dörtlüler, merkezi kilit sistemi bulunuyor.

Kullanma kılavuzunda bir yanlışlık mı var diye baktım ve Opel'in sitesinde orijinal Türkçe kullanım kılavuzu listesini buldum. 2008 - 2009 -2010 kılavuzlarını karşılaştırdım ama orada da bir farklılık göremedim. Bir de siz bakın isterseniz, belki gözümden kaçmıştır.

Tamamdır sabah bakacagım.

Eki Görüntüle 2155138

Kullanım kılavuzuna göre, orta konsoldaki ekran ile teyp arasında bir bağlantı var gibi gözüküyor (infotainment System). Bu infotainment System'i sigorta kutusunda takip edince de 12 numaralı kısma ulaşıyoruz.

Sorun teypte değil direkt ekrandaysa (infotainment display), o da sigorta kutusunun 3 numaralı kısmında bulunuyor. 3 numarada ayrıca gösterge paneli, aydınlatma anahtarı, korna, dörtlüler, merkezi kilit sistemi bulunuyor.

12 numaralı sigortayı nasıl bulacagım yanında yazar mı? Çünkü resimdekiyle arabadaki sigorta kutusuna bakınca çok karışıyor.

Eki Görüntüle 2155138

Sorun teypte ya da ekranda değil sokette sokete elektrik gelmiyor muhtemelen şase yaptı sigortayı attırdı sigortayı bulabilirsem sorunu çözerim ekran da teyp de sağlam.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı