Opel Vectra B araca Xenon dönüşüm yapma

Sizce nasıl bu ürün
Mercek taktırmadan bunları takanlara çok ciddi sövüyorum. Hem önünüzdekini hem de karşınızdakini kör ediyor. Dahası, odak yapmadığı için yağmurlu ve sisli havalarda görüşünüz sıfıra yaklaşıyor. Sadece beyaz ışık olsun istiyorsanız beyaz halojen ampullere yönelebilirsiniz. Ben eski aracımda önce far temizliği yapıp sonra da kaliteli halojen ampullere dönüş yapmıştım. Gerçekten hem düşük görüş hem de karşıdakini ciddi riskte bırakmaya değmez.
Ama mercek yaptıracağım derseniz o zaman iş başka.

Mercek taktırmadan bunları takanlara çok ciddi sövüyorum. Hem önünüzdekini hem de karşınızdakini kör ediyor. Dahası, odak yapmadığı için yağmurlu ve sisli havalarda görüşünüz sıfıra yaklaşıyor. Sadece beyaz ışık olsun istiyorsanız beyaz halojen ampullere yönelebilirsiniz. Ben eski aracımda önce far temizliği yapıp sonra da kaliteli halojen ampullere dönüş yapmıştım. Gerçekten hem düşük görüş hem de karşıdakini ciddi riskte bırakmaya değmez.
Ama mercek yaptıracağım derseniz o zaman iş başka.
Nasıl bu ürün

Nasıl bu ürün
Bu tarz ucuz ürünler kalitesiz oluyor. En iyi ihtimalle ürün kendisi yanıyor ve aracın elektrik aksamına zarar vermiyor. Genelde pasif soğutma olduğu için aşırı ısınma nedeniyle ömrü kısa oluyor.
Aşağıda linkini bıraktığım tarz ürünleri incelediniz mi? Çoğu led ampulden daha iyi iş yapıyorlar ve yağışta görüş kaybınız olmuyor.
Eğer led istiyorsanız sadece farınıza uygun mercek uygulamasına 3-4 bin lira istiyorlar. Bu tarz prebuild merceklerde sağlam bir odaklanma problemi yaşarsınız. Çünkü camınıza göre ayarlanmamış ürünlerdir bunlar.

Bu tarz ucuz ürünler kalitesiz oluyor. En iyi ihtimalle ürün kendisi yanıyor ve aracın elektrik aksamına zarar vermiyor. Genelde pasif soğutma olduğu için aşırı ısınma nedeniyle ömrü kısa oluyor.
Aşağıda linkini bıraktığım tarz ürünleri incelediniz mi? Çoğu LED ampulden daha iyi iş yapıyorlar ve yağışta görüş kaybınız olmuyor.
Eğer LED istiyorsanız sadece farınıza uygun mercek uygulamasına 3-4 bin lira istiyorlar. Bu tarz prebuild merceklerde sağlam bir odaklanma problemi yaşarsınız. Çünkü camınıza göre ayarlanmamış ürünlerdir bunlar.

Eyvallah hocam bu attığınız ürün aracima uyumlu mu vectra b 1.6 comfort paket araç eğer uyumlu ise attığınız ürünü alacağım.

Eyvallah hocam bu attığınız ürün aracima uyumlu mu vectra b 1.6 comfort paket araç eğer uyumlu ise attığınız ürünü alacağım.
Eğer aracınızın soket yapısını (H7-H11 gibi) biliyorsanız o soket yapısına uygun olanını alabilirsiniz. Bu ampuller neredeyse her soket tipine göre üretiliyor. Osram olanı daha uzun süre dayanıyor.

Geri
Yukarı