Rehber Orta ve düşük bütçeli stüdyo kulaklık önerileri

Ancak o fiyata daha iyi kulaklık bulunabileceğine inanıyorum.

Çok araştırmama rağmen bulamadım, ancak belki ileride iyi kulaklıklar görebiliriz.
Hocam ikisini de siz diyorsunuz.

Ben diyorum ki bu bantta daha iyi kulaklık yok. O yüzden koyulması gerekiyor. Siz daha iyisi var diyorsunuz, sonra da bulamadım diyorsunuz.

E o zaman koymanız lazım.

Son düzenleme:
Hocam iyi misiniz? İkisini de siz diyorsunuz.

Ben diyorum ki Türkiye'de bu bantta daha iyi kulaklık yok. O yüzden koyulması gerekiyor. Siz daha iyisi var diyorsunuz, sonra da bulamadım diyorsunuz.

E o zaman koymanız lazım.
Haklısınız hocam. Karışıklık yarattık :D
Tamam Takstar PRO 82 da "Orta" seviye kulaklık olarak da koyabiliriz. Gösterdiğiniz grafiği nereden buldunuz? Gayet dengeli geldi çünkü.

Takstar Pro 82 kulaklığını C seviyesine koydu (Yani iyi).
Her ne kadar kendim pek anlamasam da iyi bir kulaklık almak istediğimde internetten odyofil formlarında (Yabancı) bulabildiğim bütün yazıları ve incelemeleri okumuştum kulaklık hakkında.

Genel olarak yurt dışında da fiyatına göre iyi diyorlar. Türkiyede de nispeten ucuz bulunca aldım bir tane.
Bence de kötü.
HTB12mAwd22H8KJjy1zkq6xr7pXaL.jpg

Takstar'ın kendi paylaştığı grafikte güya bass slider'ı değiştirmek midlere ve tizlere etki etmiyor ama o grafik bariz sahte. 2. ve 3. pozisyon kötü bayağı. İlk pozisyondaki grafiği ise attım zaten daha önceki mesajımda. Ben 1. pozisyonda kulanıyorum sürekli.

Son düzenleme:
mikrofon eklenip
Mikrofon kronik sorunlu gerçi. Dinlediğiniz sesi karşıya gönderiyor.

Ayrıca şu an olmasa da daha önceki partilerde vida sorunu olmuş. CM nasıl böyle bir hata yaptı anlamadım.

Onun dışında güzel kulaklık. Kablosu iki tarafı da 3.5 olarak değiştirilmiş, rengi daha güzel, bass slider kaldırılıp yerine kaliteli bir mikrofon eklenmiş. Pro 82'deki tiz sorunu bir nebze olsun MH751/2'de çözülmüş.

Geri
Yukarı