Ubisoft Connect Oyun iade olmasına rağmen oynayabiliyorum

Vexina

Hectopat
Merhaba dostlar, ben geçen sene AC Origins alıp 10-15dk oynayıp iade etmiştim. Şimdi başka bir oyun oynamak için Ubisoft uygulamasına girdiğimde AC Origins oyununu indirebildiğimi fark ettim. İndirdim ve oyun açıldı, şu an oynuyorum. Nasıl olabiliyor bu? Bug falan mı?

Merhaba dostlar, ben geçen sene AC Origins alıp 10-15dk oynayıp iade etmiştim. Şimdi başka bir oyun oynamak için Ubisoft uygulamasına girdiğimde AC Origins oyununu indirebildiğimi fark ettim. İndirdim ve oyun açıldı, şu an oynuyorum. Nasıl olabiliyor bu? Bug falan mı?
Bende de olmuştu bu, ubisoft ve origin bu konuda sorunlu. Birkaç saate/güne/haftaya kalkıyor, bende şahsen 6 ay sonra kalkmıştı oyun :D

Amazon bedava vermişti. Belki oradan oyunu edindiğin için hesabına eklenmiş olabilir. Veyahut oyunun trial versiyonu olabilir. Bug olduğunu sanmıyorum.

Bende de olmuştu bu, Ubisoft ve Origin bu konuda sorunlu. Birkaç saate/güne/haftaya kalkıyor, bende şahsen 6 ay sonra kalkmıştı oyun :D

Hocam 2 yıl civarı oldu.

Xbox Game Pass sahibiyseniz ve Game Pass hesabınız ile Ubisoft hesabınız eşlenikse ondandır büyük ihtimal.

Game Pass kullanmıyorum.

Amazon bedava vermişti. Belki oradan oyunu edindiğin için hesabına eklenmiş olabilir. Veyahut oyunun trial versiyonu olabilir. Bug olduğunu sanmıyorum.

Hocam Amazon ne zaman ücretsiz olarak vermişti?

Geri
Yukarı