Oyunlar kapanıyor

Saruhan5155

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.
Yüklediğim görsel de sistemimi görmektesiniz, bu sistem ile CS2 ve RDR2 oynuyorum sadece, oynadığım her iki oyunda oyun sırası hiç hata vermeden quit atmış gibi oyundan atıyor, belirlikli aralarda bazen de 1 hafta hiç atmıyor, son 1 haftadır da PC komple kapanıyor sanki elektrik gitmiş gib sorun PSU mu yoksa RAM mı veya nedir bilemiyorum yardımcı olursanız senivirim.
PSU Corsair 750+80 Gold.

Dosya Ekleri

• NZXT_CAM_1712964816.png
    NZXT_CAM_1712964816.png
    445,8 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba.
Yüklediğim görsel de sistemimi görmektesiniz, bu sistem ile CS2 ve RDR2 oynuyorum sadece, oynadığım her iki oyunda oyun sırası hiç hata vermeden quit atmış gibi oyundan atıyor, belirlikli aralarda bazen de 1 hafta hiç atmıyor, son 1 haftadır da PC komple kapanıyor sanki elektrik gitmiş gib sorun PSU mu yoksa RAM mı veya nedir bilemiyorum yardımcı olursanız senivirim.
PSU Corsair 750+80 Gold.
Sıcaklık değerlerini kontrol ediyor musunuz anlık ? Overheating yaptığı zaman otomatik olarak kitleyebilir. Eğer sıcaklıkta bir problem yoksa sorun PSU da gibi görünüyor. Ramlerde kaynaklı olsa genelde mavi ekran ve crash olarak kendini belli ediyor. Farklı deneyebileceğiniz bir PSU varsa yakınınızda vs. onunla test edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı