Oyunlar mangohud wine komutu ile çalıştırılmıyor

trans_women

Hectopat
Makaleler
4
Oyunları Lutris ile çalıştırabiliyorum ancak saf wine ve mangohud ile beraber çalıştıramıyorum. mangohud wine oyun.exe veya mangohud --dlsym wine oyun.exe komutlarını denedim. Mesela Hard Truck Apocalypse oyununu burada yazdığım komutlarla çalıştırmayı deneyince aşağıdaki hatayı veriyor.

cant open config.png

NFS Underground 2'yi mangohud ile çalıştırmayı denediğimde ise oyun çalışmıyor ve şu çıktıyı alıyorum:

2.png

1.png

Yaşadığım sorunun sebebi nedir? Sistemimde güncel wine-stable kurulu.

Oyunları Lutris ile çalıştırabiliyorum ancak saf wine ve mangohud ile beraber çalıştıramıyorum. mangohud wine oyun.exe veya mangohud --dlsym wine oyun.exe komutlarını denedim. Mesela Hard Truck Apocalypse oyununu burada yazdığım komutlarla çalıştırmayı deneyince aşağıdaki hatayı veriyor.

Eki Görüntüle 2166277

NFS Underground 2'yi mangohud ile çalıştırmayı denediğimde ise oyun çalışmıyor ve şu çıktıyı alıyorum:

Eki Görüntüle 2166281

Eki Görüntüle 2166284

Yaşadığım sorunun sebebi nedir? Sistemimde güncel wine-stable kurulu.
Ama WineHQ kurulu değil onu kurduğunda basit bir arayüzden oyunu kısayol atayabileceksin....Aynı Windowslar da olduğu gibi

Oyunları Lutris ile çalıştırabiliyorum ancak saf Wine ve MangoHud ile beraber çalıştıramıyorum. mangohud wine oyun.exe veya mangohud --dlsym wine oyun.exe komutlarını denedim. Mesela Hard Truck Apocalypse oyununu burada yazdığım komutlarla çalıştırmayı deneyince aşağıdaki hatayı veriyor.

Eki Görüntüle 2166277

NFS Underground 2'yi MangoHud ile çalıştırmayı denediğimde ise oyun çalışmıyor ve şu çıktıyı alıyorum:

Eki Görüntüle 2166281

Eki Görüntüle 2166284

Yaşadığım sorunun sebebi nedir? Sistemimde güncel Wine-stable kurulu.

Sadece Wine ile çalıştırmayı denediğinde ne oluyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı